View Single Post
  #2087 (permalink)  
Vechi 31 oct 2012, 15:43:14
incognito's Avatar
incognito incognito este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 13 mar 2010
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 44
Date: 168cm, 61.5kg
Mesaje: 3.426
Aprecieri acordate: 2.110
Am fost apreciat(a) de 692 ori in 236 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 11

Citat:
Anterior postat de losefat Vezi mesajul
Buna din nou Roxi...da este si Emy o dulceata de fata...ca toate fetele din aceasta casuta!
Ea este zilnic alaturi de noi...a lipsit cateva zile si deja ne panicam...sa nu fi patit ceva!
Vointa gasesti sigur...suport si prietenie...un gand si o incurajare din suflet...eu apreciez enorm aceasta comunitate si am prins mare drag de casuta noastra...si nu numai!

Imi astept fetele sa le recuperezesotul de la scoala/gradi...eu ma simt fff lenesa azi si nu am chef sa fac nimic...
Meniul meu e cam asa:
Md kefir slab mulino 200g + fulgi ovaz 25 g
G1 mere 250 g
P varza si ou cu putina branzica telemea...cam 450 g tot!
G2 migdale 30 g
C branza cu smantana 200 g
La 8 merg la Zuuuumba!
Emy era "iubita"mea pe vremuri.. Eram o gasca faina..si sunt sigura ca si acum e la fel de faina , asa ca ma bucur ca m-am intors.
Ce fain ca mergi la Zumba ..e sigurul sport care mi-a placut si singurul pe care l-am facut in perioada cand am slabit in 2010.Asa ca deja avem ceva in comun.. Mai trebuie numai sa ma reapuc .
incognito, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1995 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1478 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1479 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat