View Single Post
  #209 (permalink)  
Vechi 13 iul 2010, 10:49:57
Fulguta's Avatar
Fulguta Fulguta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL SUNT RESPONSABIL, DONEZ  
Data înregistrării: 15 mar 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 46
Dieta: Mancat sanatos si sport
Date: 165cm, 56kg
Mesaje: 7.578
Aprecieri acordate: 851
Am fost apreciat(a) de 2.062 ori in 565 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Ce tare e Fulgule
Buna Aly ! Da ! Va cautam !
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Fulgule ,tu inchizi ,tu deschizi casuta.
Nu mereu ! Aseara Caro a vrut sa-mi de-a sa mananc prajituri dar eu nu am vrut !
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
neata fetelor,sa stiti ca am fost f. cuminte ieri,azi dimineata aveam 55.7.Poate de ce eram programata la doctor si aveam emotii,nu mi-a trebuit nimic de mancare.
Ma bucur ca ai fost cuminte si pentru asta te pupacesc mult si te cu mult drag ! Se poate Aly de la emotii eu mananc si ma ingras !
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Sa va povestesc cum a fost la doctor .Mi-a facut colposcopie unde nu a depistat nimic,doctorul presupune ca problema e undeva mai sus de col si acolo nu poate ajunge numai prin operatie. Ca urmare ,in 22 sunt programata la operatie la o clinica privata din Mures.Asta e.Imi face o conizatie prin care va elimina partea cu problema .
Aly mey drag ,este bine totusi ca nu a gasit nimic grav si acolo .Trebuie sa fii tare si sa te gandesti ca o sa se termine cu bine si operatia o sa mearga ok ! Nici nu stiu ce sa iti urez Alynuta mea ! Decat multa sanatate si noi suntem alaturi de tine ! Daca erai aproape de mine mergeam cu tine iubirea mea ! Nici nu vreau sa ma gandesc ce este in sufletelul tau si cum te framanti deja ,dar ai face bine sa ramai optimista !
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Fetelor?????????????Unde sunteti?
Ha ai vazut cum este sa fii singura in casuta si sa tipi dupa fete ? Asa eram eu ieri !
__________________

Fulguta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2076 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1559 kcal/zi. Pentru a slăbi 2 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1560 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]