View Single Post
  #209 (permalink)  
Vechi 08 dec 2011, 09:10:32
costina89's Avatar
costina89 costina89 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 05 mai 2011
Locaţie: ....., Romania
Vârsta: 34
Date: 164cm, 99.3kg
Mesaje: 2.646
Aprecieri acordate: 1.424
Am fost apreciat(a) de 1.602 ori in 1.090 mesaje
Implicit Re: "Academia Craciunitelor Ambitioase"

Citat:
Anterior postat de mikaelaflo Vezi mesajul
Felicitari pentru sport, Costina! Asa te vrem! Dar stii tu mai bine ce vrei si vad ca te impinge serios de la spate. Bravo! Eu am fost un dezastru cu sportul acasa...s-a tinut Andrada de capulmeu luni de zile sa ma apuc..... Acum merg la sala si vad ca de asta ma tin....ca acasa...mereu imi gaseam scuze.
Sa aveti o zi minunata!
Multumesc
Pai nu ti-ar fi mila de bani dati daca nu te-ai duce?...e bine ca ai cu cine sa lasi fata,m-as fi dus si eu la sala daca stateam in oras si aveam cu cine sa o las pe Anisia ca pe Justina as fi luat-o cu mine....ce mama nebuna sunt...in club inca nu le-am dus....asteptam sa mai creasca Anisia

Citat:
Anterior postat de azra Vezi mesajul

eu ma trezesc zilnic la 5jumate dar pana la pranz cam rar ma mut din fata calculatorului,si ff rar fac sport dimineata ,dar acum mi-a propus sa il fac pana in pranz ca seara devine din ce in ce mai greu ca mai plec prin oras si cand vin acasa nu mai am chef sa ma sui pe bicicleta...tu macar ai un motiv in care nu poti face:copilasii dar eu..nimic si sunt asa puturoasa la capitolul astaaa!!!!!!
Ai bicicleta,super tare....sa tot faci sport....dar intradevar seara e cam aiurea,pt ca esti obosit dupa o zi intreaga....dar...ai putea cand te trezesti sa te urci direct pe bicicleta si sa te uiti la televizor n timp ce pedalezi.Eu de 6 luni tot cer o bicicletasi..nimic

Citat:
Anterior postat de DianaN Vezi mesajul
Buna dimineata Slabutelor!

Felicitari pentru sport Costina!

Eu ma duc azi la dentist.....am un chef.....
Multumesc.
Eu tot aman fericitul eveniment....astept sa mi se umfle toata fata si sa plang prin casa
Răspuns cu citat