View Single Post
  #2090 (permalink)  
Vechi 16 apr 2012, 17:58:55
elenavulpe's Avatar
elenavulpe elenavulpe este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 20 mai 2010
Locaţie: Craiova, Romania
Vârsta: 53
Dieta: Numar calorii
Date: 156cm, 89.2kg
Mesaje: 5.986
Aprecieri acordate: 252
Am fost apreciat(a) de 638 ori in 174 mesaje
Implicit Re: Slabute si la 40 ani! (etaj X)

Ai Ho! Ai Ho!...
Cu felia de tort in stomac viu sa ma spovedesc. Inainte insa.... felicitari maxime tututoro celor care au reusit sa se mentina in limitele bunului simt in perioada asta de mare incercare culinara. Eu nu am avut limite... so... nu merit nici macar un salut
Fata Floricica alergacioasa... esti atre soro daca fugishi matale atatia amar de kilometri... mie dupa 100 de metri imi ies alveolele pulmonare pe caile aeriene si inima mi-e in gat. Noah... jos palaria ce sa mai!
Adriana serviciu usor sau... il terminashi?
Camiiii... esti cuminte fata draga si sunt mandra de tine pe kestia asta... poate ma fac si io... cuminte vreau sa zic
Verushkuta.... baga maica apa fiarta cat poti tu de fierbinte si se linisteste. Si-apoi... incearca-te la tratamentul lu' Capitanu' ca stie el ce zice!
Ema... distractie placuta si o seara frumoasa!
Va pup fetele pe toate+Nemo!

Citat:
Anterior postat de Nemo Vezi mesajul


Mi-a inflorit Phalaenopsisul si mai da doua tije florale...asta e nou. Aaaa, si fetele au trecut cu bine Pastele, nimeni se pare nu vrea sa-si taie venele (parca Nana mentiona totusi ceva de genul...).

Hai, uimeste-ne cu maratonul...
Sa-ti fie cu folos floarea cea frumoasa si suratele ei viitoare!
Da mei... prinsashi bine ideea cu venele caci nu ma mai pot controla cand vine vorba de mancare. Jur ca nu stiu din ce cauza!
Citat:
Anterior postat de rozica1965 Vezi mesajul
Christos a inviat !!!!!!!!!!!!!!
Adevarat a inviat soro!