View Single Post
  #2098 (permalink)  
Vechi 12 feb 2013, 10:26:00
Olime's Avatar
Olime Olime este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 31 aug 2010
Locaţie: Praga, Cehia
Vârsta: 39
Dieta: Monty
Date: 160cm, 82.8kg
Mesaje: 735
Aprecieri acordate: 136
Am fost apreciat(a) de 166 ori in 121 mesaje
Implicit Re: Jurnal de Puffoasa

Citat:
Anterior postat de Puffoasa Vezi mesajul
Neatzaaaaa!!

Raportez un minus de 1,2 kg !!

Din pacate nu am avut deloc dispozitie sa mananc foarte curat saptamana asta, am scapat si la cativa covrigi calzi, la 2 pateuri cu ciuperci si cateva felii de paine. Nu stiu ce se intampla cu mine, sau poate ca stiu, dar trebuie sa-mi ofer ceva timp pana-mi intru in normal, ideea e ca mi-e mai greu sa ma abtin fata de data trecuta...
Asa ca , da-mi Doamne intelepciune si putere sa nu duc mana plina cu prostii la gura ))
Bravooo fetita!!!
Asta e mai scapat si tu una alta, nu te panica si eu am scapat o felie de praji in weekend
Am vazut ca ziceai mai sus ca ai probleme cu tranzitul...ai incercat sa mananci caise si prune uscate? Deci au un efeeeeect wooaaaa....eu zic sa incerci ca n-ai de pierdut nimic.
La noi a fost chiar amuzant ca a fost iubi la un hypermarket din asta local din Praga cu un coleg si a luat printre altele si o punga de 1kg de caise din care am ciugulit amandoi asa cate o mana pe zi....si sa vezi tu cum ne bateam pe wc
Iti recomand Puf
In rest felicitari pt scadere si la cat mai multe kg in minus!!
__________________
Jurnal Olime
Olime, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2028 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1511 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]