Subiect: Squishy's Diary
View Single Post
  #21 (permalink)  
Vechi 08 aug 2012, 20:31:03
Squishy's Avatar
Squishy Squishy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 13 iun 2010
Locaţie: Timisoara, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Dukan
Date: 165cm, 74kg
Mesaje: 30
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Squishy's Diary

Citat:
Anterior postat de Twisty Vezi mesajul
Hey!Ce mai faci ?Ne`ai uitat??

heeey nu, nicidecum, nu am prea stat pe internet in ultimul timp. Recunosc, nu am fost nici foarte cuminte, dar am incercat sa nu exagerez cu nimic astazi am icneput regimul Dukan, si a fost mai bine decat ma asteptam, chiar sunt mirata! nu mi-a fost foame mai deloc, sper doar ca voi reusi sa gasesc alternative la modul de a gati pieptul de pui am mancat piept de pui, antricot de vita, iaurturi cu 0,1% grasime, cottage cheese...MI-a facut extrem de sete, desi posibil sa fie si caldura de vina, am baut peste 3 L de apa astazi...and still going dupa prima zi vad ca am cu un kilogram jumate mai putin, dar nu m-as lua dupa asta..sper ca voi reusi sa o tin, dar aveam nevoie de un boost sa ma motiveze acum ma pun sa fac putina miscare, ceva lejer, o sa incerc zumba multumesc ca te intersezi de mine, it feels nice
felicitari ca te afli la mentinere, visez si eu la ziua aia inca de pe acum citisem udneva ca slabitul epartea usoara, sa te mentii este mai greu, asa ca bafta multa si tie, si multa vointa si in continuare! te pup
Squishy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2236 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1719 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1203 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]