View Single Post
  #21 (permalink)  
Vechi 05 ian 2015, 21:16:25
mad24's Avatar
mad24 mad24 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 30 mai 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: personalizata
Date: 164cm, 78kg
Mesaje: 458
Aprecieri acordate: 36
Am fost apreciat(a) de 264 ori in 152 mesaje
Implicit Re: Jurnal de cursa lunga

Dupa o foarte lunga perioada, ma simt optimista si simt ca pot. Nu cred ca are legatura cu anul nou ca a inceput putin inainte, asa ca sper sa tina mai mult.

Azi am fost de dimineata la facultate, am ajuns acasa pe la 14, un pic de somn, apoi... am fost la sala Yeyyy, yeeyyy, hurayy Astazi s a deschis dupa sarbatori si am zis sa nu ratez inaugurarea anuala Am facut 10 min incalzire pe banda(6-7 alergat- fara mare efort spre surprinderea mea), apoi am lucrat picioare si abdomen, apoi 20 min de eliptica. Sunt multumita pt astazi, zic ca e un inceput ok.

De mancat, n am mancat mare lucru pt ca am vrut sa postesc-tot am fentat tot postu' ce fu De dimineata si pe seara am mancat cate o portie serioasa de ciorbica/mancarica de legume facuta de mine si la pranz o banana si un mar. Cred ca aveam nevoie dupa atata carnaraie.

Cantarul merge si el in jos si, desi stiu ca acum sunt kilele alea(de fapt, kilul ala pana acum) de se duc usor, sunt incantata
__________________
To give anything else than the best is to sacrifice the gift. - Steve Prefontaine

Tu esti cea mai importanta persoana din viata ta.

Jurnal de cursa lunga