Subiect: Jurnal Andrada
View Single Post
  #21 (permalink)  
Vechi 07 nov 2010, 13:11:36
AnDrAdAxl's Avatar
AnDrAdAxl AnDrAdAxl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 04 aug 2010
Locaţie: Ludwigsburg, Germania
Vârsta: 37
Dieta: High Carb Low Fat
Date: 172cm, 98kg
Mesaje: 2.442
Aprecieri acordate: 576
Am fost apreciat(a) de 610 ori in 401 mesaje
Implicit Re: Jurnal Andrada

Buna din nou jurnalule
Ce sa zic?am cam facut-o lata cu planul meu..miscare mai deloc..dieta nu am putut sa o tin ca la carte...acum incerc sa imi revin..calculez caloriile si mananc cat pot de sanatos..Ce inseamna dieta asta care am scris ca o tin(principii Rina si Sb)?Pai inseamna ca o sa tin cont de asocierea corecta a alimentelor si ca o sa incerc sa nu mananc alimente cu indice glicemic mare.Fructe cat mai rara si acelea dimineata sau la o distanta de 1-2 ore de mese..Saptamana asta va mai fi greu...sper saptamana viitoare sa fiu acasa si sa imi fac abonament la sala si sa mananc cat mai corect si dietetic posibil...A!pt cele care mai trag cu ochiul la meniu(daca se uita careva)nu garantez pt gramaj,unele alimente is aprope la fel ca ce mananc si uneori am mai uitat sa trec una alta...Nu am cantar!
Urmeaza sa ma las de fumat..imi fac acest cadou pt anul viitor si vreau sa slabesc macar 10 kg pana in ianuarie..cam multe vreau si eu la ambitia de care dau dovada!
Lucrurile par sa devina mai roz in viata mea...sau?
Oricum..trebuie sa imi revin!nu mai pot sa ma complac cu ceeace e si sa ma ascund in spatele dezamagirilor fara sa fac nimic...TREBUIE SA SLABESC SI SA IMI ARAT CA POT!

Ultima dată editat de AnDrAdAxl; 07 nov 2010 at 13:17:27.