View Single Post
  #21 (permalink)  
Vechi 16 mai 2011, 18:55:16
Inngrid's Avatar
Inngrid Inngrid este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 21 apr 2011
Locaţie: nnt, Romania
Date: 159cm, 57kg
Mesaje: 11
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Sufar de binge eating!!!

Uau Christine! Sincer, modul in care ai procedat e gresit! Dar pentru ca si eu am trecut prin asta si acuma ma lupt cu senzatia asta neplacuta de kg in plus de simtit prost in corpul meu iti inteleg disperarea! Stiu ca e greu ...Senzatii de astea de depresie ma apuca si pe mine noptile de in care plang si sa ma duc la baie sa-mi bag vreo 3 periute in gatca sa vomit.... Eu in primul rand Te Felicit ca ai reusit sa dai asa mult jos! Bravo...Dar daca ai reusit asta intr-un mod sanatos(sport si mancat sanatos) credema asta e SINGURA ,SINGURA,SANATOASA solutie.Credema din proprie experienta is spun nu te infometa!!! O sa pui dublu o sa-ti strici metabolismul(il incetinesti) si o sa fie ft greu dupa aceea sa acelerezi arderile.Ai grija nu te juca, si eu ma aflu in aceeasi stare de disperare dar mi;am invatat lectiaa cu infometatu; si cu incetinirea metabolismului care mau facut sa pun 8 kg de an utercut NU TE JUCA !!! Ai grija de tine ,iubeste-te asta e singruu lucru care pot sa-l faci, si sa nu te simti stanjenita ! Eu te sustin din toata inima, sti udespre ce vorbesti!! Imbratisare maareee!! :*Pup
Ps: invata din greselile altora!
Inngrid, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1512 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 995 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat