View Single Post
  #21 (permalink)  
Vechi 22 mar 2012, 15:18:55
silviadm's Avatar
silviadm silviadm este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
Locul 2 la concurs  
Data înregistrării: 30 mai 2011
Locaţie: bacau, Italia
Vârsta: 34
Dieta: personalizata/hipocalorica
Date: 164cm, 55kg
Mesaje: 3.744
Aprecieri acordate: 619
Am fost apreciat(a) de 763 ori in 553 mesaje
Implicit Re: Jurnal roxanici8585 - Primul pas spre o viata mai buna...

Citat:
Anterior postat de roxanici8585 Vezi mesajul
multumesc din suflet pentru ca ma primiti cu bratele deschise
sincer la inceput imi era putina teama pentru ca ziceam ca ele sunt inscrise de mult, poate nu o sa ma accepte, dar mi-am facut curaj zicand ca chiar daca va fii asa macar voi citi din experienta altor persoane in aceeasi situatie ca mine si voi reusi sa ma inspir si sa ma ambitionez
am vazut ca esti in italia..pot intreba unde anume?
o zi frumoasa
te-am pupat
eu curioasa am fost cand vedeam "forum ah cum s intru s vb cu fetele "si uite'ma...acus fac un an de cand m'am inscristoate ne sustinem aici invatam una de la alta ...cand sunt suparata aici sunt ...cand sunt fericita la fel....ne motivam una pe alta etc
sincer am un nod in gat de emotie cand vb ...cu ajutorul acestui site am reusit sa'mi gasit un hobby :sportul+ ca ma simt mai bn ca am un stil de viatza sanatoasae frumos ai s vezi
in Italia am vazut ca esti si u ...eu sunt in Sulmona- l'Aquilau?
s ai o zii placuta
__________________
jurnal-silviadm
silviadm, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1932 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1415 kcal/zi. Pentru a slăbi 1 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1674 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]