View Single Post
  #2144 (permalink)  
Vechi 17 iul 2011, 10:30:52
blum's Avatar
blum blum este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 02 iun 2011
Locaţie: viena, Austria
Vârsta: 46
Dieta: Atkins
Date: 165cm, 76.5kg
Mesaje: 3.931
Aprecieri acordate: 561
Am fost apreciat(a) de 1.154 ori in 436 mesaje
Implicit Re: Jurnalul de slabit al oitelor ratacite

Citat:
Anterior postat de anes Vezi mesajul
Buna dimineata fetelor

Eu am inceput ziua cu bine. Ieri am mancat pepene si pt ca nu m-am schimbat de pijama si mi-o fost lene, am zis ca bucatesc marunt coaja si o arunc in wc. Ia ziceti voi ce s-o fi intamplat oare?!??!?
Destepte oite ... S-a infindat ... Hehehe, azi de imineata am plecat dupa soultii de destupat tevile, acu io sper ca mr muscolo isi va face treaba cum trebe ... Inca astept.

La Tm cred ca a plouat azi noapte, in orice caz aerul e respirabil ... si la bord mi-a aarata 24C ... bine, asta la 8 cand am plecat la cumparaturi.

Mare nenorocire pe la voi Flora ... saracele familii!
Nana iti voi spune daca-s ok, dupa ce destup toiletu
Blum ma bucur ca te simti mai bine! Dar de ce trebe sa tii tu pauze asa de lungi intre mese?! Digestie lenta, asa de lenta?! Pai cum poti atunci manca 3 mese+2 gustari?!
Mishule e fain cu copiii sunt sigura ca si lor le-a placut mult la voi! Crema de mascarpone ... piei cu tentatii d'astea d'aci!!!!! Nu m-am cantarit de dimineata, ca am uitat ...
inainte sa incep atkinsul mi-am facut un metabolic balance ( analize, sange, elemente, alea-alea) e un ptogram pt. trait sanatos care iti spune personalizat ce ai voi si ce nu, cand si cum. ei, eu nu am voie nici un fel de amidonuri ( faina, cartofi, orez, etc) si trebuie sa las pauza de 5 ore intre mese.si 1l apa/25 kg. de aasta am ales atkins. a marait un pic internista, dar eh, i-a trecut.
pai tocmai aici e buba cu balanta, ca am voie 3 mese principale.............ori eu am crezut ca stiu mai bine, le-am inmultit un pic, cu interval scazut.
__________________
I am not fat!God loved me so much that he decided to super size me

JURNAL BLUMhttp://forum.slabute.ro/jurnale-slab...blum-9312.html

Ultima dată editat de blum; 17 iul 2011 at 10:33:03.