View Single Post
  #215 (permalink)  
Vechi 17 ian 2012, 18:07:25
brainiac's Avatar
brainiac brainiac este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 07 dec 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Mancat sanatos :)
Date: 165cm, 60.5kg
Mesaje: 623
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal brainiac - In cautarea propriei persoane...

Citat:
Anterior postat de Niculae Roxana Vezi mesajul


Buna scumpo!

Mi-am dat seama ca este din cauza programului ocupat si a sesiunii...nu este nici o problema....eu doar iti arat si incerc sa-ti atrag atentia asupra ce e bine sa faci si ce nu....ca pe viitor...cand vei fi linistita....si scapi de sesiune....sa poti sa te concentrezi asupra meniului....si sa ai cat mai putine abateri....si foarte multe reusite.
Bafta la examene.....incearca sa nu te mai stresezi asa mult cu sesiunea...fii mai linistita si increzatoare.
Pup dulce!
da da, e programul asta aiurit.. dar oricum pot sa mai limitez painea . si o sa tin minte tot ce mi-ai zis cat despre sesiune crede-ma nu ai cum sa nu te stresezi... avem si o vorba "primii 6 ani is grei pana ajungi in anul 3 " ii enorm de invatat, programul e aglomerat si domnii doctori care ne examineaza nu sunt foarte simpatici... si multi n-au nicio dorinta sa ne ajute ci numai sa ne incurce
brainiac, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2098 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1581 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1324 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]