View Single Post
  #2177 (permalink)  
Vechi 13 mar 2011, 21:14:28
Chriselle's Avatar
Chriselle Chriselle este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 01 feb 2011
Locaţie: Oslo, Norvegia
Vârsta: 39
Dieta: Hipo
Date: 167cm, 64.2kg
Mesaje: 1.328
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Dieta South Beach faza I (etajul 2)

Citat:
Anterior postat de ramo0215 Vezi mesajul

bv pt rezultat..este f bun..:*..
Multumesc, multumesc Adevarul e ca nu ma asteptam sa dau cine stie ce jos cu istoricul meu in ale dietelor dar se pare ca am avut noroc.
Citat:
Anterior postat de ramo0215 Vezi mesajul

si cum a fost la nunta..?..ce ai papat?te-ai distrat?
A fost o nunta scurta. Aici nuntile au intre 30-50 de invitati (si asta se intampla cu nuntile mari dc iti vine sa crezi). A fost ceremonia si dupa aia am stat la masa, s-a dansat foarte putin. Legat de papat.... erau niste mirosuri pe acolo.. chiar nu m-am putut abtine, imi curgeau balele Si el era roman asa ca au avut si sarmalute si cum pe aici nu prea te intalnesti cu asa ceva si nici nu ai cum sa pui varza la murat ca sa faci... Asa ca am cedat in fata lor si a unei feliute de tort. In rest zic eu ca am reusit sa mananc ca de SB. Si am evitat paine (de parca mai conteaza la cat zahar o fi continut prajiturile alea Dar acuma asta este.
De distrat... hmmm, mai subtire. A durat cu tot cu tot cam 4 ore. Aici nuntile sunt destul de diferite fata de cum e la noi.
Citat:
Anterior postat de eliza david Vezi mesajul
Felicitari, e foarte bine!!!
Merci, merci! Sunt tare fericita si eu de rezultat. Sper sa o tin tot asa. Oricum, asta se datoreaza in mare masura voua fetelor, chiar ma ajuta faptul ca vorbim si ne sustinem una pe alta.