View Single Post
  #2181 (permalink)  
Vechi 19 nov 2010, 15:40:12
Purple flower's Avatar
Purple flower Purple flower este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 02 sep 2010
Locaţie: ., Romania
Vârsta: 36
Dieta: Montignac personalizat faza 1
Date: 167cm, 61.6kg
Mesaje: 964
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea VI

Citat:
Anterior postat de Diana D Vezi mesajul
E ciudat, ca mie nu mi s-a spus decat de antibiotice, eu iau de 6 ani si bine, nici nu am fost o mancatoare de gref sau am baut multa sunatoare, oricum e bine de stiut.....la mine oricum dupa atatia ani cred k anti e imuna la orice. Eu anul viitor sau peste 2 ani vreau sa fac un bebe , sper sa reusesc....

Da , si eu am fost blonda, de la 16 ani, tot m-am vopsit dar la fel ca si tine, parul cadea, numai avea stralucirea si ma vopseam prea des la radacina, acum de 1 an de zile ma vopsesc golden brown si imi place f multt, nu se vede radacina si parul si-a mai recapatat din sanate.
Dar cine stie cand o sa imi revina dorul de blond...

Vezi cate avem in comun mai Dia? Si eu tot de la 16 la 21 de ani am fost blondy
Dorul de blond poate reveni oricand Numai ca e tare greu de intretinut , trebuie sa ai un minim machiaj ca altfel arati palida comparand cu parul, trebuie intins mai mereu, cand se vad radacinile naturale se vede urat .... multi banuti pe vopsele , pe salon ....

Ce dragutz ca vrei sa faci un bebe
O sa ii dai papa Monti la bebe ?
__________________
Jurnalul meu
Purple flower, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2048 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1531 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1274 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]