Subiect: Jurnal "Chagrin"
View Single Post
  #22 (permalink)  
Vechi 15 iul 2009, 19:58:57
mad24's Avatar
mad24 mad24 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 30 mai 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: personalizata
Date: 164cm, 78kg
Mesaje: 458
Aprecieri acordate: 36
Am fost apreciat(a) de 264 ori in 152 mesaje
Implicit Re: Jurnal "Chagrin"

Citat:
Anterior postat de chagrin Vezi mesajul
Deci, tot mai tare imi plac lactatele si nu am probleme nici daca as manca chefir cu un mar Ma stradui sa urmez sfaturile Slabutei si sa iau in considerare nr-ul de calorii. Din pacate, n-am cantar de acela care sa calculeze pana si gramele, de aceea, totul e cu aproximari. De ex., azi, 1l lapte (520kcal) si niste rosii. Recunosc ca am trisat de am mancat o felioara- doua de paine neagra, ca ma infometasem pe la amiaza... Hm, cel mai tare ma inciudez ca tot patosul de a slabi dispare pana la amiaza. Dupa, mai exact dupa ce ma trezesc dupa un ceas acolo de somn, imi vine a devora tot ce este Multumesc pt urari, bafta si tie, la toate carora ne este sete/foame de schimbare!
si mie imi plac lactatele foarte mult, dra nu putem trai doar cu laptic. stomacelul tau cere si cev mia consistent, nu cred ca se multumeste doar cu atat-de acolo pofta asta de devorat-iti spun din proprie experienta

e foarte bine ca tii cont de sfaturile slabutei, altceva n as mai avea de adaugat decat un sincer spor la slabit! te am poopacit