View Single Post
  #22 (permalink)  
Vechi 19 iul 2010, 16:38:29
OtiliaIon's Avatar
OtiliaIon OtiliaIon este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 29 mai 2010
Locaţie: Ilfov - Bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Dieta: Invat sa-mi controlez greutatea
Date: 170cm, 90kg
Mesaje: 513
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 3 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Casnicia mea se destrama...

Stiu doua fete dragi mie care au avut probleme asemanatoare.. Casatorite la 24 de ani cu barbati pe care ii iubeau si cu care fusesera ani de zile inainte..

Una din ele e chiar sora mea. El nu muncea, statea acasa sau cu baietii in fata blocului, iar ea muncea toata ziua ca sa ii intretina comoditatea. Crezi ca o aprecia? Nu, din contra, ajunsese asa invidios pe faptul ca ea avea un serviciu si cat de cat o viata incat a inceput sa fie gelos, violent.. Prima tentativa de divort nu a reusit dar a doua da.

Acum e de un an cu un barbat care are grija de ea, isi petrec aproape tot timpul impreuna si parca a intinerit iar.

A doua e o prietena care s-a casatorit cu primul ei iubit. El, la fel ca sotul tau, a inceput dupa casatorie sa petreaca foarte mult timp pe internet, se ocupa de un radio online si de.. vorbit cu alte fete. Asta in timp ce ea muncea ca sa plateasca ratele la monitorul pe care si-l luase el la calculator si altele..

Si ea a divortat si acum e intr-o relatie in care se simte apreciata.

Dragostea ar trebui sa fie simpla si buna, ar trebui sa iti aline si nu sa iti franga inima. Nicio casatorie nu e perfecta dar cu siguranta meriti ceva mai bun. Curaj!
__________________
Jurnalul meu

Cineva, undeva, cauta o persoana exact ca tine.
OtiliaIon, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
OtiliaIon, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2502 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1985 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1728 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat