View Single Post
  #22 (permalink)  
Vechi 19 ian 2011, 16:00:06
iuliana burlacu's Avatar
iuliana burlacu iuliana burlacu este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 25 nov 2010
Locaţie: bucuresti, Romania
Vârsta: 45
Dieta: montignac
Date: 170cm, 90kg
Mesaje: 212
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Iuliana, mamica de Maria

Citat:
Anterior postat de diana 2009 Vezi mesajul
ajutatima si pe mine sunt noua pe aici si de 2 zile mam apucat de cura mananc peste la gratar si lapte batut si mere trimiteti mi si mie cum sa procedez si eu astept raspuns va multumesc paaaaaa
Buna Diana.
Eu urmez dieta Montignac . Ca sa iti faci o prima idee, e un site foarte bun, doi4montignac, si acolo explica foarte bine principiile aceste diete. Apoi mi-am cumparat 2 carti de Monti, una cu dieta si una cu retete. E multa informatie de asimilat, dar dupa cateva zile deja e mai usor.
Daca nu, poti sa alegi oricare dieta sanatoasa din cele care sunt recomandate pe site de alte fete.
Pot sa iti spun clar ca eu una nu fac foamea, mananc si putina ciocolata si am slabit in 2 luni 7 kg. Eu zic ca e foarte bine tinand cont ca au fost sarbatorile si ziua mea si am facut si unele abateri .
Daca pot sa iti fiu de folos, cu draga inima te ajut cu ceea ce stiu si eu pana la ora actuala.
Pup si bafta.
__________________
http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...aria-7650.htmlJurnal Iuliana,mamica de Maria
iuliana burlacu, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2448 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1931 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de Slabuta; 19 ian 2011 at 16:25:12. Motiv: Schimb de date interzis slabutelor sub 1000 mesaje