View Single Post
  #22 (permalink)  
Vechi 02 iul 2011, 21:32:19
Maryyana's Avatar
Maryyana Maryyana este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 27 iun 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 32
Dieta: Hipocalorica
Date: 170cm, 73kg
Mesaje: 132
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul in care vointa e la ea acasa - Maryyana!

Citat:
Anterior postat de ancutzyka Vezi mesajul
Vad ca v-ati incins la vb aici nu gluma, aveti un loc´sor si pt mine?? Cum v-a mai mers azi cu dieta?Mie mi-a mers cam rau...nu stiu ce am dar iar mi-e pofta de orice si mananc ca proasta....poate de maine revin la normal cu dieta ca nu se mai poate asa. Trebuie sa slabesc pana la jumatatea lui august cel putin pana la 65 kg
Criss, vad ca avem aproape aceeasi varsta, cand implinesti 20 de ani?
Nu am "intalnit" pana acuma pe nimeni asa de asemanator cu mine, ma refer la kg, inaltime, target, varsta....si asa de mult am cautat pt ca mi se pare ca o pers care e in aceeasi situatie cu tine te intelege mult mai bine si tu la randul tau poti s-o intelegi.
Aaa, cat despre vointa, pana astazi am cam calcat stramb dar de maine GATA, ma fac fata cuminte si constiincioasa.
Buna Ancutza. Pe 14 septembrie .

Da si eu sunt de aceeasi parere, cei in situatie simillara cu a ta te inteleg mult mai bine decat ceilalti! Ma bucur ca ne-am gasit, si tinem legatura pe aici, vorbim, schimbam impresii, diete, etc...

Cu dieta, foarte ciudat azi am avut cu 300g in plus fata de ieri. Dar sunt sigura ca din cauza semintelor, pentru ca retin apa in organism. Astazi nu am mai mancat seminte!

Si in rest, azi am mancat piept de pui cu legume, adik 2 frigarui si salata. Multa apa si acum vreo ora am mancat 50 grame(cantarit crud), de piept de pui, facut la gratar. Si am avut si treaba, asa ca nu am avut timp sa ma gandesc la mancare. Desi, mi-e cam frica, pentru ca am mancat carne si sapt trecuta numi supe, legume si fructe. Acum sa vedem ce-o fi maine. Voi fi toata ziua plecata cu o prietena pe la munte si o sa mananc numai tampenii. O sa imi iau 3 mere verzi cu mine ca imi plac foarte mult, fiind acrisoare.

Te pup si te astept la vorba :*