View Single Post
  #220 (permalink)  
Vechi 17 ian 2012, 20:27:45
brainiac's Avatar
brainiac brainiac este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 07 dec 2010
Locaţie: Cluj-Napoca, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Mancat sanatos :)
Date: 165cm, 60.5kg
Mesaje: 623
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal brainiac - In cautarea propriei persoane...

Citat:
Anterior postat de Niculae Roxana Vezi mesajul


Bineinteles ca ti-ai revenit...nici nu credeam ca va fi altfel....la fel imi incarc si eu bateriile...pe forum....cu fetele care ma sustin.
Pai dormi putin sa-ti revii...sa te linistesti...apoi invatat din nou...ca doar esti constiincioasa
Si uite cum azi ai rezistat tentatiilor...exact cum eram sigura ca vei face...felicitari....esti si optimista......sunt foarte sanatosi morcovii...si intr-adevar te ajuta la vedere....
Fa nanica...si poate apucam sa vorbim mai pe seara!
Pup dulce o fata cuminte!
Da e bine ca desi ieri am gresit azi mi-am propus sa ma redresez si am si reusit! Intr-adevar asa ma reincarc cu energie pozitiva si optimism aici cu voi! Sunteti nepretuite! Si stiu ca alaturi de voi chiar voi reusi sa ajung unde vreau! Roxi iti multumesc ca nu ai incetat sa crezi in mine, asta conteaza mult, mai ales cand inainte la prima abatere pe care o faceam, toti ziceau "no pana aici i-a fost cu dieta". Acum ma duc sa invat ca ma asteapta cursurile! Te pup, ai grija de tine si mult spor in toate
brainiac, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2098 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1581 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1324 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]