View Single Post
  #2200 (permalink)  
Vechi 28 ian 2013, 12:10:15
Rallara's Avatar
Rallara Rallara este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 09 feb 2012
Locaţie: Edinburgh, Anglia
Vârsta: 38
Dieta: South Beach
Date: 172cm, 91.2kg
Mesaje: 7.366
Aprecieri acordate: 3.894
Am fost apreciat(a) de 3.171 ori in 1.682 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Dianei, sau al desertaciunii desertaciunilor.

Citat:
Anterior postat de CezaraCezarului Vezi mesajul
Hah!!! Pentru prima oara dupa cel putin 2 ani, mi-a spus cineva ca am slabit!



Revin cu informatii suplimentare, momentan muncesc (dar nu cu spor), am de trecut si prin jurnalul Rallarei ca ma asteapta de ceva timp pe acolo, intre timp... I'm doing the happy dance on the inside, while keeping a straight face on the outside for my boss.
Bravo Dia!!!
E minunat sa auzi asa vorbe, parca te ung pe inima, da...
Le astept si eu odata! Trebuie sa mai dau jos in schimb ~5kg pentru ca sa observe si ceilalti... Mai astept cu infrigurare momentul glorios si pentru cateva personaje feminine care m-au suparat de cateva ori...
Bring it on then!!


Lasa Dia ca vom ajunge unde ne dorim... sa ne tinem de treaba si sa avem rabdare... e imposibil sa nu ne iasa... unde e munca asidua, perseverenta si optimism e si succesul.
__________________
Rallara, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Rallara, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2253 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1736 kcal/zi. Pentru a slăbi 4 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1220 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Acest membru apreciaza mesajul lui Rallara:
Khali (28 ian 2013)