View Single Post
  #2223 (permalink)  
Vechi 02 oct 2012, 07:26:43
nicolae68daniela's Avatar
nicolae68daniela nicolae68daniela este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 23 sep 2009
Locaţie: calarasi, Romania
Vârsta: 56
Dieta: Rina
Date: 167cm, 77.1kg
Mesaje: 4.316
Aprecieri acordate: 2.598
Am fost apreciat(a) de 1.164 ori in 630 mesaje
Implicit Re: Jurnal de dieta grasuta1961

Citat:
Anterior postat de grasuta1961 Vezi mesajul


Buna dimineata !!! ieri a fost o zi reusita di am mancat asa cum mi-am propus doar proteine.Aseara am mancat 1 cutie de branza cottage si putina branza telemea de vaci.Sper ca si ziua de azi sa fie o reusita.Dupa astea 3 zile o sa ma apuc de bicicleta.ieri n-am facut bicicleta pentru ca si asa am fost la servici si mi-am tuns gazonul si am greblat de se facse intuneric.Ma dor toate alea acum.Azi pauza.Maine merg sa-mi aranjez niste flori (tufanici) ca sa-mi improspatez gradina.Insa cum am un catel bezmetic de alearga peste tot netinand cont de flori sa vad ce mai ramane.Azi merg si la medicul de familie sa vad ce-mi spune.Gata acum mai trec si prin jurnalele fetelor ca sa las o cafeluta.
Buna dimineata Mihaela!
Ai fost cumintica, bravo, sa-ti treci si astazi meniul , pe mine ma ajuta chestia asta. E placut cand muncesti si a doua zi ai un pic de febra musculara. Sambata mi-am facut si eu gradinita din fata casei, cea din spate mai trebuie sa astepte, ziua e scurta si timp nu e. Duminica ma dureau palmele, de fapt toate incheieturile de la degete, nu stiam de ce, ma panicasem un pic, dar mi-am amintit ca am facut cu o unealta mica gropite pentru bulbii de lalele, deci de acolo mi se tragea
Te pup si-ti doresc sa ai o zi minunata, sa-ti iasa toate asa cum iti doresti!!
__________________
2016=01 noiembrie 80kg
2018 =01 ianuarie 80 kg
2018 =01 august 79 kg Start Rina
Răspuns cu citat