View Single Post
  #223 (permalink)  
Vechi 27 sep 2010, 10:40:25
VentoFreddo's Avatar
VentoFreddo VentoFreddo este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 11 ian 2010
Locaţie: Braila, Romania
Vârsta: 47
Dieta: sanatoasa personalizata
Date: 174cm, 65.6kg
Mesaje: 17.573
Aprecieri acordate: 7.170
Am fost apreciat(a) de 8.280 ori in 2.421 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 05

Citat:
Anterior postat de danasonrisa Vezi mesajul
Draga mea, esti un inger! Nici nu stii ce bucurie mi-ai facut! Eu sunt mare amatoare de acru, imi face excelent la stomacel, de maine beau bors in loc de apa calduta. URAAAAAAAAAAAAAA!
Tu nu ai mai dormit pana la 12 asa cum preconizai...imi pare rau ca esti obosita, te pup
Astazi la micul dejun am papat 40 g de ardei galben gras cu 45 de grame branza de vaci si cu putina sare. Asa voi manca si la cina. Pentru pranz imi voi pregati un bors de varza, am tot ce trebuie. Reteta e luata de aici, ai incercat-o, pot manca? La gustari voi manca cate 250 g de struguri, am multi in casa si, in plus, exista o dieta cu struguri, sa vad ce efect are.
E f putin ce mananci tu acolo..esti sigur sub 1000 de calAsa o sa ai rezultate pe termen scurt , la un moment dat te blochezi si cantarul o sa inceapa sa o ia in sus, fara sa-l mai oprestiPractic te infometeziEu zic borsuld e varza sa-l mananci la cina, ca e usurel), si la pranz sa mananci altceva,consistent, carne pe cat posibil..cu o garnitura mare de legume .E ex un peste , carne de curcan, dar cantitati normale, nu asa mici, ca oricum nu ingrasa..DE curiozitate, tu-ti calculezi meniurile?
Citat:
Anterior postat de cris17 Vezi mesajul
Neata, fetelor!
Si eu am avut probleme cu intratul pe site azi dim...cine stie....poate se lucra la el
O saptamana faina!
Desi am fost crizata zilele trecute fetele au fost saritoare si m-au sprijinit si cantarul e binisor 80.2, fata de cat ma asteptam ...
Buna, Cris, ma bucur ca ai trecut peste momentul uratNU arata mult,sper saptamana viitoare sa vad un frumos 70 si ceva la tine la tiker
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul
Neata fetelor dragi,
dupa un weekend plin in care am muncit intr-una ,5 pizza,2 torturi,mancare,curatenie,(sex-bineinteles) revin azi spasita cu 57.5 kg. cat aveam azi -dimineata.
Sper sa nu ma paraseasca entuziasmul,dar sunt f. hotarata ca de azi sa tin piept la toate poftele. Am inceput sa citesc din nou monti ,caci cred ca de sapt. viitoare trec pe el.Va pup si sa aveti o sapt. frumoasa.
Hai, Aly, te astept la MOnty, sunt sigura ca o sa reusesti..mai am o "eleva" f silitoare aici, e Nico, puteti sa invatati impreuna cum sa aplicati Monty corect, si sa va ajutati intre voiO saptamana minunata si tie!
Citat:
Anterior postat de crina38 Vezi mesajul
neata Aly,

si eu m-am cantarit de dimi: 72.4kg.....Dar in weekend tot prapad a fost...am mancat mult dar am facut si sport, am febra musculara la burta de nici nu pot rade ca ma doare.Iar zic: de lunea asta ma apuc iar de slabit!!!!
Sa vedem merge de data asta?
Tu mai faci bici sau aerobic?
te pup
hai, Crinuta, cand revii in forta?Bravo pt sport, eu tot zic:de luni..de luniAcu, jur, si va dau voie sa ma controlati si sa ma certati daca nu ma tin de cuvant.DIN 1 OCTOMBRIE
Citat:
Anterior postat de Alynuta Vezi mesajul

Ma bucur pt. rezultatul de la test,esti ok. da-i marunt si tu cu sexul
Mi-a placut si morala cu carnatul,sper ca ti-ai revenit si esti bine acum .Am citit ca ai mai sarit calul.Eu zic ca la greutatea ce-o ai ,iti permiti si cate-o rasplata.Te pup
ms, Ali, azi-maine astept rusii, deci mai tre sa astepte al meuca pe mine ma doare cu vreo 4-5 zile mai inainte butra
M-a durut stomacul vreo 2 zile de carnatul alaNu vreau sa mad carnati in fata ochilor, trec iar pe iubita mea carne de curcan, vita, pui, iepure, etc
Pai sapt asta m-am cam rasplatit, gata, toata sapt Monty strict, asa pot sa am o abatere sambata sau duminica, ca doar sunt la mentinere
VentoFreddo, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1858 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1341 kcal/zi. Pentru a slăbi 3.5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 954 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]