View Single Post
  #2252 (permalink)  
Vechi 06 mai 2011, 17:35:12
Ghinduta's Avatar
Ghinduta Ghinduta este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 28 apr 2011
Locaţie: Milano, Italia
Vârsta: 41
Date: 158cm, 50kg
Mesaje: 147
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg (I)

Citat:
Anterior postat de andra_aly Vezi mesajul
Asa e ..bine, inca nu ai ajuns la Roma ca sa vezi aici ciori Pe mine ma oboseste plimbarea mai ales de la galagie
Bine...acum ce sa mai. e frumoasa roma- chiar si cu ciori, mizerie etc
Pana la urma musai sa vedem partile pozitive.
Citat:
Anterior postat de marinuta Vezi mesajul
Eu astazi am papat putin de tot diminiata un iaurt activia+momleta din 2 oua cu ciuperci+o cafea, la ora 13.00 am mincat 1 ou fiert cu putina brinza negrasa pe la 15.00 am papat 2 banane si la 17.00 am baut 2 oua cu 1 feliuta de piine+3 lingurite de brinza si 2 crosante mici
si am facut 1 ora de cardio sio mam pus sa pedalez inca 1 ora
.
Vrei sa fii luata la puricat?
Nu-s prea multe 5 oua? ( si io fac de astea...dar acum u etsi la puricat nu eu, asa ca intreb)
Si nu e depasita si portia de carbi?
Io cred cao sa iti fie destul de foame dupa meniul asta. In rest te invidiez sincer si pozitiv pt sport. Nu stiu cum reusesti si cu Olivia, si cu casa, si cu papa...ioai. Harnicuta tare.

PS ce fain ca deja rupe cuvinte noi Olivia ta... a mea Irisuca vorbeste numai in limba ei + Gazie, mamaa la toti si tataiii la tat'su.
Ghinduta, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1350 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 833 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]