Subiect: Jurnal EveBolt
View Single Post
  #226 (permalink)  
Vechi 12 iun 2011, 05:47:11
EveBolt's Avatar
EveBolt EveBolt este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 05 feb 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: personalizata
Date: 163cm, 49kg
Mesaje: 502
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) o data intr-un mesaj
Implicit Re: Jurnal EveBolt

azi iar sunt ft matinalaa
am baut un pahar maare de apa, un pahar mare de apa cu minerale, o cana mare de ceai si o cana mare de cafea cu lapte...
"everythin' i do, YES i do it big!" numai cu mare am tinut.o dimy asta.. in total cam 1200ml lichide... si mi.am facut o omleta cu legume fara ulei.. dar n.am mancat.o ca am pus putin cascaval si l.am lasat sa se topeasca... tooata chestia asta are, dupa calculele mele[la gram fiecare aliment introdus] are cam 95kcal% .... mi.am facut o portie de de 160... si am trecut.o in meniu gen ca si nr kcal.. dar cantitate cu 50g mai putin[asa imi ieseau calculele cu ce era prin lista d alimente ca n.am vrut s adaug]
acum.. fac foicelele mele de toate zilele, un fel d ticker care.l tin pe birou si inumar zilele d cand fac sport zilnic dupa programul meu si am grija d c mananc desi mai mananc si chestii nedietetice...
pt ziua de azi am asa
Citat:
Duminica 12.06.2011
70
Tracy Anderson PP
ma rog, n.am facut sport inca... dar zic asa cum arata pe ziua de azi...
i.m proud of that number:X...
aaa..si le pastrez pe toate de la incepuuutt.. le.am prins cu nush cum se numeste... ata daia ca de flori, lucioasa, rosie, luuunga)...
cand o s fac un an[4 aprilie 2012] o sa postez o poza cu ele... pt ca sigur o s mai fiu pe aici ca.mi gasesc motivatia ...
__________________
Make it in your way- Eve's diary

Ambition n Patience r ur best coworkers!
Don't wish for it, WORK for it!
U didn't wake up one day fat.. so.. don't expect to be skinny by night!
Make YOURSELF proud