View Single Post
  #2266 (permalink)  
Vechi 22 mai 2012, 18:26:49
dyadeea's Avatar
dyadeea dyadeea este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 27 feb 2012
Locaţie: Caransebes, Romania
Vârsta: 35
Date: 171cm, 83kg
Mesaje: 26
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 100-110 kg

Buna iulia...hm...orice schimbare este un proces lung...cateodata frumos...kteodata anevoios...important e ca atunci cand ajungi la finalul procesului de schimbare vei fi multumita de ceea ce vei vedea....cel mai important e ca atunci cand incepem ceva sa mergem pana la sfarsit chiar dak uneori acel sfarsit este un pic diferit de ceea ce ne dorim...important e sa ajungem acolo....eu pot spune k am incercat toate modurile de a slabi...de la cure de slabit rapide..la pastile ceaiuri si multe alte prostii...si ma bucuram ptr un moment iiar apoi ma deprimam knd vedeam k acele kg care eu imi doream sa dispara ele reapareau...dar in februarie cnva mi-a spus k eu sunt asa ptr k vreau si ptr k imi este frica de schimbare...atuncii incercand sa demonstrez acelei persoane k nu imi e frica...si k nu sunt asa ptr k vreau...de fapt mi-am demonstrat k pot face orice atunci knd imi propun..oricum trebuie sa ii multumesc acele persoane ptr k datorita ei am ajuns azi unde sunt insa procesul a fo destul de lung destul de aiurea au fo momente knd eram deprimata datorita lipsei de dulciuri....insa important e sa nu renunti...deci bafta la slabit!!! si succes...noi aici te vom sustine
Răspuns cu citat