View Single Post
  #2278 (permalink)  
Vechi 03 oct 2011, 20:04:31
Roxii's Avatar
Roxii Roxii este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 30 apr 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 31
Dieta: Mentinere
Date: 163cm, 48kg
Mesaje: 3.308
Aprecieri acordate: 4
Am fost apreciat(a) de 2 ori in 2 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Alexik Vezi mesajul

Am vazut cati canditati ai zis ca au fost...
Dai la stat si cine stie intri si la buget!
La cum merge scoala de soferi la mine in orass(te pun la traseu in 2 luni)cred ca dam amandoua in aceeasi perioada.
Eh , ai ce face anul astain caz de ghinion macar nu stai degeaba
Eu zic ca poate ai retinere de apa..sau cine stiepoate-ti revii in cateva zile.Eu tot nu cred ca ai putea lua 2 kg asa repede cand mancai 2000 de kal pe zi si tot nu te ingrasai
Da.. Au fost foarte multi pe doar 2 locuri.

Chiar dak nu reusesc la buget, va trebui sa platesc mai mult dar macar stiu ca e ceva de capul ei. Nu vreau sa`i vorbesc de rau pe cei de la Cantemir, nu stiu a cui este vina, dar cert este ca toti o dau cotita si nimeni nu isi recunoaste vina.

Aoleo, dc asa greu? Nu stiu daca dau acum, sa vedem. Ori dau acum ori dau in primavara.

Stiu ca am ce face, dar imi e tare greu cand vad ca ceilalti se duc la facultate si eu stau ca mimoza degeaba Chiar eram entuziasmata mai ales ca alesesem un profil pe placul meu.

Stiu, de asta mi se pare si mie ciudat. Nu stiu ce sa zic. Retinere de apa, da, dar atunci ma umflam in burta, nu peste tot. Nici nu stiu ce sa mai zic..Sper doar sa fie bine pana la urma. Daca e doar retinere de apa o rezolv eu, slabesc la loc, dar sa fie doar atat!
__________________
Jurnal Roxii

Cursul dragostei adevarate nu a fost niciodata neted. – William Shakespeare
Roxii, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Foarte activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]