View Single Post
  #2280 (permalink)  
Vechi 03 oct 2011, 20:54:41
Alexik's Avatar
Alexik Alexik este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 14 feb 2011
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 30
Date: 159cm, 52kg
Mesaje: 4.433
Aprecieri acordate: 30
Am fost apreciat(a) de 36 ori in 31 mesaje
Implicit Re: Jurnalul lui Roxii

Citat:
Anterior postat de Roxii Vezi mesajul


Da.. Au fost foarte multi pe doar 2 locuri.

Chiar dak nu reusesc la buget, va trebui sa platesc mai mult dar macar stiu ca e ceva de capul ei. Nu vreau sa`i vorbesc de rau pe cei de la Cantemir, nu stiu a cui este vina, dar cert este ca toti o dau cotita si nimeni nu isi recunoaste vina.

Aoleo, dc asa greu? Nu stiu daca dau acum, sa vedem. Ori dau acum ori dau in primavara.

Stiu ca am ce face, dar imi e tare greu cand vad ca ceilalti se duc la facultate si eu stau ca mimoza degeaba Chiar eram entuziasmata mai ales ca alesesem un profil pe placul meu.

Stiu, de asta mi se pare si mie ciudat. Nu stiu ce sa zic. Retinere de apa, da, dar atunci ma umflam in burta, nu peste tot. Nici nu stiu ce sa mai zic..Sper doar sa fie bine pana la urma. Daca e doar retinere de apa o rezolv eu, slabesc la loc, dar sa fie doar atat!
Oricum..o facultate de stat e mai bine vazuta decat una privata.
Eh , la mine se da examen numai joi si vineri..si sunt multi..Sa stii ca ai dreptate..Eu sper sa am noroc sa ma pun la traseu macar pana pe 10 noiembrie e mai nashpa sa dai examenul iarna
Hei scumpa imi imaginez cum te simti.Daca nu-i anul asta sa vezi ce mandra te simti la anu
O sa fie doar atat.Acum esti si stresata..si ai atatea pe cap+nebuna aia de care povesteai..
__________________
If you want something you’ve never had, than do something you’ve never done