View Single Post
  #2296 (permalink)  
Vechi 05 mai 2011, 06:36:48
oanaalexandra's Avatar
oanaalexandra oanaalexandra este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 10 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Dieta: Personalizata
Date: 155cm, 57.2kg
Mesaje: 771
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: O noua viata... mai frumoasa, mai sanatoasa - Jurnal Happygirldiana

Citat:
Anterior postat de happygirldiana Vezi mesajul

Neata Oana!da,oarecum.....dar cand vad ca sunt iar singura ma cam umfla plansul parintii mei sunt pe la timisoara deja,a fost groaznica despartirea de ei,aseara.si acum ne vedem tocmai in februarie.....ei ziceau ca ne ducem vara asta acolo,dupa ce terminam cu toate examenele dar....nu as vrea pentru ca se cheltuiesc destul de multi bani
eu numai ce am terminat cu md,ma pun un pic la tv.la 11 jum am autobuz catre Craiova,plec la cursuri aseara am sunat-o pe profa la care am lienta sa ii amintesc sa imi aduca un material pt lucrare,asa cum a zis,dar nu avea tel deschis.i-am trm un email la care nu a raspuns.o sa inebunesc din cauza ei!!!maai am o luna la dispozitie pt studiul de caz si pe ea o doare in cot!!plus ca nici teoria nu stiu daca e ok,o sa o duc azi la corectat.dar avand in vedere ca tuturor fetelor le-a zis pana acum ca nu eok nu cred ca la mine o sa fie altfel....si in acest fel cum sa termin licenta pana la data limita?cand mai am de invatat o gramada si pt sesiune,ca avut grija sa ne dea de citit o carte pt a-i face recenzia? ma rog......e destul de aiurea situatia.deci plec la Craiova,asta inseamna ca termin cursurile la 4 si apoi daau o fuga pana la Real,nu stiu cu ce,ca tramvaiul nu mai circula pana acolo,vreau sa iau faina neagra!!!!si nu gasesc decat acolo apoi o sa vin acasa,cred ca ajung in jurul orei 8:d destul de tarziu pentru orice.dar recuperez totul maine,ca sunt acasa.ma mai duc la facultate tocmai luni sa vad cum ma descurc azi cu mesele ce mananc si ce nu
va pup pe toate,va imbratisez!o zi frumoasa va doresc!
Nu mai fi suparata.....o sa vezi ca o sa treaca repede timul
In privinta licentei......o sa vezi ca o sa fie bine ....
Neata
O zi buna sa ai