View Single Post
  #2297 (permalink)  
Vechi 06 sep 2010, 21:07:47
Tora Corina's Avatar
Tora Corina Tora Corina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt în trecere...Slabuta in trecere
Merite:
 
Data înregistrării: 13 aug 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 32
Date: 170cm
Mesaje: 13
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 50-60 kg

Citat:
Anterior postat de blonditza Vezi mesajul
salutare slabutele mele, ce faceti?
eu vin cu niste vesti rele am mancat in weekend ca sparta ei si acuma ma simt foarteeee rau si nu neaparat pt faptul ca am calcat stramb dar ma simt atat de plina si nici colebilul nu m-a ajutat cu nimic...
cred ca azi voi consuma multe mere ca sunt singurele care ma ajuta sa-mi revin si voi bea multa apa.....
pffff am mancat o gramadaaaaa de pufuleti si popcorn cred ca astea mi-au pus capac....ce sa fac, sunt si eu un om, mai fac excese dar am revenit "in fortza" sa-mi reiau bunele obiceiuri.....
pofta asta nebuna din weekend a fost cauzata de "mos craciun" care a venit sa ma viziteze ca in fiecare luna.....oooohhh abia astept sa-si ieie zborul ca sa-mi revin total....sunt chiar intoarsa pe dos...luna asta mai tare ca niciodata
Salut fetelor ! Multumesc pentru raspuns...ideea este ca am slabit acum cateva luni si pana la 55 de kg si parca tot nu sunt multumita....sunt convisa ca am nevoie de mult sport.Obisnuiam sa fac pilates programul avansat de 50 de minute dar acum il fac cam rar si m am si ingrasat....vreau sa ma pun serios pe treaba si nu stiu de unde sa incep ...voi ce ati facut prima oara? Astept raspunsurile voastre!:*
Tora Corina, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. Tora Corina, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].