View Single Post
  #23 (permalink)  
Vechi 22 iun 2012, 20:07:50
cris85's Avatar
cris85 cris85 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 06 mai 2012
Locaţie: Budapesta/Cluj-Napoca, Ungaria
Vârsta: 38
Dieta: Hipocalorica
Date: 173cm, 63.2kg
Mesaje: 222
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 9 ori in 8 mesaje
Implicit Re: Jurnal Crisssy - ambitie, disciplina si muuulta rabdare

Dear jurnal,

In sfarsit te vizitez si eu, ca foarteeee muuuult te-am neglijat in ultima perioada. Saptamanile acestea am trecut pe "setarea robotzel" ca asa mult am de lucru la serviciu ca efectiv jonglez intre proiecte...vestea proasta e ca sunt din ce in ce mai singura p-acolo ca oamenii normali isi iau concediu de obicei vara Si muuult mai este pana la sf lui septembrie si concediu

Cu dieta merge destul de bine, mi-am pastrat aceleasi cuvinte cheie legate de ambitie si disciplina, desi am inceput sa mai mananc si dulciuri si f rar patiserie. E vara, e soare, mai poftim la o inghetata, ceva dulce, etc. Daaaar am reusit sa imi maresc rezistenta la sport si incerc sa ma tin de treaba, adica sa ma duc de 2-3 ori pe saptamana constant.

Saptamana viitoare ma duc in "expeditie" la biroul nostru din Viena si imi rezerv cateva ore sa vad ceva din oras si sa fac niste pozisoare dragute De abia steeeeept
__________________
Jurnal Crisssy
cris85, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1877 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1360 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1103 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]