View Single Post
  #23 (permalink)  
Vechi 25 mar 2010, 00:35:47
Sand's Avatar
Sand Sand este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 09 mar 2010
Locaţie: Orange County, CA, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 54
Dieta: de tip mediteraneana + sport
Date: 173cm, 79kg
Mesaje: 3.059
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 12 ori in 10 mesaje
Implicit Re: Vreau sa slabesc frumos si repede am nevoie de ajutor

Citat:
Anterior postat de kiki1995 Vezi mesajul
Vreau sa slabesc vreo 7 kg in 2 luni nu ma grabesc ...stiu ca vreti meniul meu de azi pai cam asta am mancat dimineata piept de pui la gratar si un ou fiert su o banana 3 jeleuri si u drops pe 2 si seara am macat piept de pui la gratar un iaurt cu fructe si un pahar de coca cola apropo fac aproximativ 30-40 miscare pe zi(exercitii pentru abdomen walking jogging)am 1.57 si vreo 53 de kg vreau sa am 45 -46 am nevoie de ajutori sfaturi utile(scuzati greselile gramaticale sunt foarte obosita)
Mananca banana dimineata in loc de seara (seara fara carbo deci nici fructe), mananca dropsurile numai dupa ce faci miscare (unul doar!), jeleurile fa-le cadou la dusmanii de clasa, lasa-te de iaurturi cu fructe ca au zahar, mananca un iaurt dietetic cu niste nuca si scortisoara (le pui tu in el), baga mare cu niste salate langa carnea aia si mai schimba cu ton, fasole verde de genul asta. Dimineata poti sa mananci omlete din 2-3 oua (doar un galbenus, restul pa!) si arunca si niste ciuperci, broccoli prin ea, sa fie mai consistenta. Las-o balta cu cola si apuca-te de limonade, ceaiuri (verde eventual) sau pur si simplu apa plata. Treci pe miere in loc de zahar sau inlocuitor de zahar pentru ceaiuri si limonade dar nu sari calul, una-doua lingurite pe zi e destul.

Succese!