View Single Post
  #23 (permalink)  
Vechi 25 nov 2013, 22:55:51
ElenaelenaIrina's Avatar
ElenaelenaIrina ElenaelenaIrina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 19 aug 2012
Locaţie: Orastie, Romania
Dieta: personalizata
Date: 160cm, 49.9kg
Mesaje: 72
Aprecieri acordate: 3
Am fost apreciat(a) de 19 ori in 19 mesaje
Implicit Re: Cum slabesc la coapse?

Citat:
Anterior postat de strawberry Vezi mesajul
Stiu doar ca-i normal (sanatos sau ok, cum vrei tu sa-i spui) sa slabesti in jur de un kilogram pe saptamana, daca esti la dieta si faci sport. Insa nu stiu ce sa spun de centimetri. Unii scad mult in centimetrii intr-o luna, altii putin. Depinde clar de metabolismul fiecaruia Depinde si ce-ai facut, ce-ai mancat. Stii cum se spune: kilogramele cele mai putine se dau cel mai greu jos. Daca ai fi avut surplus, atunci ai fi scazut mai mult intr-un timp relativ scurt, dar totodata depinde si de organismul fiecaruia Pune accent pe exercitiile cardio. O sa caut in caietul meu cu notite, sa vad daca am notat ceva strict despre scaderea in centimetrii (acum nu-mi vine nimic in minte) si o sa-ti spun, dar poti incerca sa te mai informezi pe internet sau daca apare vreo fata pe aici, sa-ti dea un sfat, ar fi super.
Multumesc enorm de mult pt. ca incerci sa ma ajuti!!! :* cu sport si alimentatie sanatoasa sa fie! Intrebare: Voi reusiti sa va aptineti de la dulciuri si mancare grasa in preajma sarbatorilor? Anul trecut de Craciun nu stiu de unde am avut motivatia de a Nu pune gura pe prajituri! Tin minte ca am mancat doar cand mergeam in vizita si vreo 3-4 bucati acasa ). De Paste am dat-o in bara, bineinteles! Anul acesta sigur (spun sigur pt. ca ma motivez) o sa fie la fel de bine!
__________________
A putea: eu pot, tu poti, el\ea poate, noi putem, voi puteti, ei\ele pot!
Răspuns cu citat