View Single Post
  #23 (permalink)  
Vechi 07 aug 2009, 21:43:41
dietfo0d's Avatar
dietfo0d dietfo0d este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 06 aug 2009
Locaţie: buc, Romania
Vârsta: 37
Dieta: abc diet
Date: 175cm, 64kg
Mesaje: 51
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: JUrnal catre size 36

Filmul era cu o fata bruneta si una blonda nu? Cea bruneta parca murise . Cum se numeste filmul? Mai stii? Ms mult
Eu de cand am inceput sa fiu pro mancare sanatoasa am inceput sa caut diferite site uri cu mancare dietetica gatita acasa , nu prea am gasit asa ca m am hotarat sa mi fac eu un blog despre diet food. Puteti da un search pe google "*************" Nu vreau sa fac reclama ...e doar blog personal. Daca stiti retete care nu ingrasa le puteti posta aici si eu le scriu p blog , in felul acesta poate vom incepe sa mancam mai sanatos.
Sa fii la dieta nu e chiar asa greu , cred ca trebuie doar un pic de imaginatie. Se pot inlocui alimentele asa de usor cu alea mai slab calorice incat la gust nu se simte diferenta.
dietfo0d, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Sedentar, este de 1751 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1234 kcal/zi. Pentru a slăbi 10 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ -832 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de vadmin; 07 aug 2009 at 21:48:22. Motiv: S-a scos un element de promovare