View Single Post
  #23 (permalink)  
Vechi 10 mai 2010, 10:04:47
deadcountess's Avatar
deadcountess deadcountess este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cu ExperienţăSlăbuţă cu Experienţă
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 07 mai 2010
Locaţie: Trondheim, Norvegia
Vârsta: 46
Dieta: DUKAN +semivegetariana
Date: 163cm, 52.1kg
Mesaje: 4.152
Aprecieri acordate: 755
Am fost apreciat(a) de 584 ori in 420 mesaje
Implicit Re: Prea multa masa musculara

Citat:
Anterior postat de Sand Vezi mesajul
Buna,

Nu am avut intentia sa fac misto, poate pare ca scriu mai dur cateodata dar nu e cu intentie rea ci buna. Nu stiu daca ma intelegi, ca sa fie ca un soc pentru cititor. Mi-a parut amuzanta intrebarea si tie nu, inteleg. E greu pe internet sa "citesti/intelegi" mesaje fiindca nu vezi omul, nu-l vezi cand scrie, nu stii la ce se gandeste etc. Eu zic ca aici o o mare familie de tipe care vor sa se ajute. Ne dam palme, ne luam in brate etc. dar intentia e buna.

Nu trebuie sa te superi si nici eu...recunosc nu trebuie sa trag concluzii gresite. Fiecare trage ce concluzie il taie capul, iti dai seama ca cineva intelege ceva cand citeste un mesaj si altcineva - cu totul pe dos. Depinde de moment si de tot felul de factori.

Regret sincer ca te-am suparat. Am fost prea dura poate si imi pare rau. Succes tuturor!
Buna Sand

Tocmai asta era ideea, pe net nu vezi decat scrisul si e asa usor sa interpretezi gresit.

Multe dintre noi primim de la cunoscuti sau necunoscuti tot felul de misto-uri din cauza dorintei de a slabi, si din cauza asta e cu atat mai iritant sa vedem aceeasi rectie pe un forum unde toate suntem in aceeasi situatie si ar trebui sa ne sfatuim si sustinem.

Un soc poate avea un efect negativ pt cititor.
Nu m-am char suparat, doar m-a deranjat un pic

Toate cele bune
Răspuns cu citat