View Single Post
  #23 (permalink)  
Vechi 24 feb 2010, 21:09:42
FatOne's Avatar
FatOne FatOne este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
 
Data înregistrării: 16 feb 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 32
Dieta: Dieta de 3 zile
Date: 170cm, 85kg
Mesaje: 8
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Talking Re: Am 18 ani si 90 de kg.

Buna tuturor, m-am intors. Adevarul este ca in prima seara m-ati speriat... erati multe si rapide... cu pareri covarsitoare. Stati linistite, iau bacul! In plus, dieta asta chiar m-a ajutat sa adun energie. (si chiar imi place supa de varza) Am dat jos 5 kg si sunt foarte mandra. Am mers mai mult pe jos, am dormit cele 7/8 ore pe noapte si acum ma simt un pic mai bine. Desigur, stiu ca este aiurea sa dai jos 5 kg intr-o saptamana si da, probabil credeti ca o sa apara efectul de yoyo, dar m-am pregatit. Nu se va intampla! Pana termin cu bacul voi manca incredibil de sanatos si voi face activitatile zilnice cu mult optimism si daruire. Dupa ce termin cu nebunia bacului ma voi abona la o sala si da-i nene. O sa ajung furnicuta. Sunt hotarata si organizata. Voi reusi! va tin la curent! Multumesc tuturor... si daca stiti ceva exercitii bune... mi-ar fi de folos. Pupici!
FatOne, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2266 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1749 kcal/zi. Pentru a slăbi 10 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ -317 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]

Ultima dată editat de FatOne; 24 feb 2010 at 21:22:45.