View Single Post
  #2307 (permalink)  
Vechi 13 mar 2012, 14:07:41
aleka008's Avatar
aleka008 aleka008 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 25 iun 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Montignac
Date: 165cm, 104.5kg
Mesaje: 480
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de azra Vezi mesajul
neata fetelor
azi e ziua sotului meu si nu voi sta toata ziua aici,vreau sa ii pregatesc o surpriza si nu prea stiu ce,el nici nu banueste ce vreau eu sa fac asa ca voi face o plimbare prin oras,tre sa-mi vina o idee de moment,saptamana viitoare vom avea si invitati ca atunci e si ziua mea si ne sarbatorim pe mandoi atunci ca acum in weekend plecam la el la zimnicea.
meniul pt azi:
md:pesmeti secara cu magiun
p:mancare de praz cu soia
g:un mar
c:supa de linte
La multi ani sotului!

Citat:
Anterior postat de Ancky Vezi mesajul
Buna dimineata fetelor,nu prea am mai intrat,munca asta,imi omoara tot timpul,dar saptamana asta se anunta mai linistita.

Meniu ieri -
MD-o banana
G-o mandarina
P-salata de rosii cu un ou fiert
C-salata orientala

Azi:
MD-Jumatate de banana
G-cealalta jumatate si o mandarina
P-brocoli cu pui la tefal
C-peste la tefal cu salata de rosii

Observ o stagnare pe moment,nu am mai scazut de 68,intr-adevar in week-end am mai gustat pe ici pe colo dar saptamana asta ma tin tare,plus ca am lasat-o cam moale cu sportul,mi-a cam intepenits spatele,nu stiu de la ce

Va doresc o zi buna,si o saptamana cat mai usoara :*
Eu m-am dat cu crema aia de face reclama la televizor.. Sin dolor fara durere am ramas, e chiar ok.
Salata orientala fara cartofi, da? Si nici banana nu ar ce cauta acolo.

Citat:
Anterior postat de maietutza Vezi mesajul
Salutare fetele,

eu ieri nu prea am apucat sa scriu, deoarece am baiatul acasa e racit si am stat mai toata ziua dupa copii. Oricum cand ii am pe amandoi acasa intrece orice sedinta de Tae Bo, aseara eram franta..
Il tin si azi acasa, dar de maine la gradi!

Meniul meu a fost conform( mai putin la pranz cand am mancat ciorba de cocosh cu un patratel de mamaliga rece!!) insa nu prea am respectat ore... si am baut cam o cana de cafea( nu o ceasca) pentru ca sunt obosita( ma trezesc destul de des peste noapte- pt amandoi).

Gabi LA MULTI ANI !! sotului tau, sa fie sanatos si sa aveti parte de multi ani fericiti impreuna!

Pasy de care tagliatelle ai folosit la varza??

Se pare ca e saptamana supei de linte, vreau sa fac si eu azi.. sa vedem cum am timp..
Ieri cand a venit sotul l-am lasat cu copii si am facut o negresa conforma( dar fara ou) ca sa o pot manca si in zilele de post.. a iesit un deliciu, nu se simte diferenta intre cea "normala" si asta conforma!!

Am uitat sa va spun vineri m-am cantarit si aveam 69.4 kg, dar rezultatul il voi comunica la sfarsitul saptamanii deoarece am si perioada "nefasta" si s-ar putea sa fie modificari!!

pupici tuturor!!!
Cred ca e o adevarata provocare si eu o am pe Ilinca bolnava si nu e usor deloc! E a doua oara cand e racita mai serios si cu cat e mai mare cu atat e mai greu cu ea.
Sanatate multa!
Răspuns cu citat