View Single Post
  #2315 (permalink)  
Vechi 20 feb 2016, 20:43:58
orhidee's Avatar
orhidee orhidee este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă cunoscător, dedicatăSlăbuţă cunoscător, dedicată
Merite:
 
Data înregistrării: 13 sep 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Date: 163cm
Mesaje: 11.853
Aprecieri acordate: 6.086
Am fost apreciat(a) de 10.899 ori in 5.679 mesaje
Smile Re: Jurnal slabit orhidee

Citat:
Anterior postat de marilo Vezi mesajul
Te salut Maria . Am fost cu ochii pe tv si am incercat sa te gasesc in multimea de acolo Pe Zoe nu stiu cum sa mi-o inchipui asa ca m-am lasat pagubasa sa o gasesc
Imi doresc foarte mult ca situatia sa se calmeze si eu sa nu-mi pierd emisiunile preferate . Seara de seara ma intalnesc cu oamenii aia pe care nu vreau sa-i pierd. Bravo ca ai fost acolo si tare as fi vrut sa fiu si eu.
Aseara am avut o discutie aprinsa cu ginerele meu . Nici nu stiam ce tare ma pot aprinde. Cum a intrat, fiereste tv era pe Antena 3, a zis : nu i-a mai inchis ma p, astea ? De aici am luat foc . Acum imi pare rau ca nu am putut sa ma pastrez calma ca oricum discutia noastra nu schimba nimic. Eh ...
Vom vedea cum se termina si asta . Eu sunt optimista
Am aparut de multe ori... am primit telefoane de la prieteni, rude care m-au vazut si nu stiusera dinainte ca voi fi acolo, desi cunoscandu-ma se asteptau ... si m-am vazut si eu cand am ajuns acasa... reluari, fireste...
Trebuie sa se termine bine... nu se poate altfel! Nu concep altfel! Si daca de mine depinde sa fac ceva, atunci voi face! Niciodata nu am fost indiferenta atunci cand a fost vorba despre drepturile noastre...
In alta ordine de idei... Te cred ca te-ai aprins... fiind ginerele tau probabil ai avut alte asteptari, cum ar fi... sa fie bine informat, sa nu fie inversunat, sa accepte diversitatea de opinii... Sunt sigura ca tu nu ai reactionat asa cand l-ai vazut vizionand posturi cu care tu nu esti de acord... Pe mine asta ma seaca... inversunarea lor... eu n-am nicio o problema ca cineva crede altceva decat cred eu... in schimb ei sar ca arsi... eu n-am nicio o problema ca exista tot felul de posturi cu care nu sunt de acord... am telecomanda si ma folosesc de ea, dar ei vor inchiderea... sunt plini de ura...
Si eu am dat peste oameni (in familie nu am din astia... din fericire) care m-au dezamagit in privinta asta... Cand vad cat de inversunati sunt... ii ignor... Din fericire, in Bucuresti, marea majoritate gandesc ca noi doua... ai vazut ce s-a ales de manifestatia lor de ieri de la ora 19... ridicol... am vazut imagini... am numarat vreo 12 participanti...
__________________
jurnal slabit orhidee
"Dacă te-ai saturat sa o iei de la început, încetează sa mai renunți."



orhidee, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. orhidee, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].
Urmatorii 4 membri au apreciat mesajul lui orhidee:
Almara1 (26 feb 2016), danyella2008 (21 feb 2016), marilo (21 feb 2016), Zoe (21 feb 2016)