View Single Post
  #2317 (permalink)  
Vechi 27 aug 2010, 22:10:21
symonycy's Avatar
symonycy symonycy este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cu vechimeSlăbuţa cu vechime
Merite:
 
Data înregistrării: 20 iun 2010
Locaţie: Nürnberg, Germania
Vârsta: 46
Date: 158cm, 57.3kg
Mesaje: 2.128
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 04

Citat:
Anterior postat de RaluRalu Vezi mesajul
Buna, dragele mele!
Am apucat sa citesc doar pe sarite Imi cer scuze ca nu am apucat sa intru astazi... Am reusit sa ma conectez de doua ori dar nu mergea net-ul de pe mobilul meu... Oare de ce??? Pentru ca eram in Austria, respectiv in Franta
Inainte de a va povesti ( sper sa reusesc), vreau sa ii spun Nicoletei ca sunt alaturi de ea... Ca astazi m-am chinuit sa ma conectez doar ca sa vad vreo veste de la ea. Din pacate nu am reusit decat acum Ma bucur din suflet Nico ca rezultatul analizei a infirmat existenta unei sarcini extrauterine Imi pare rau ca ai pierdut sarcina dar sunteti tineri si in putere ( plus ca va place respectivul sport ) asa ca totul va fi bine si o sa-mi mai daruiti un nepotel. Sunt alaturi de tine, Nico cu gandul si sufletul si te ube mult. Pupici bebelului si tie, desigur
Acum sa revenim... Aseara m-am pus si am cautat zboruri ( pe la ora 1 eu eram in febra cautarilor) Am gasit ceva care se potrivea de minune... Asa ca astazi am sunat si am avut noroc chior... Tre' sa recunosc ca am si pe cineva la aeroport in Timisoara, caruia ii multumesc din suflet ca m-a ajutat... Asa ca la ora 16:20 am plecat din Timi... Am ajuns in Viena pe la 16:35 ... Am facut o escala de aproape 4 ore ( timp in care am tot incercat sa ma conectez ). De vreo 20 de minute am ajuns in Franta, iar acum sunt pe masina pe drumul Nisa ( Nice) - Monte Carlo. A venit un alt prieten bun de-al lui Robert sa ma ia de la aeroport pentru ca el cunoaste zona mai bine In cateva clipe o sa-l vad pe al meu ( maxim 45 de minute) Sper sa reusesc sa mai intru in acest sfarsit de saptamana Daca nu sa nu va faceti griji pentru mine... Sunt bine doar ca sunt cam... surprinzatoare Asa ca pazea ca nu se stie cand va treziti cu mine la usa Daca Monte-Carlo l-am rezolvat intr-o zi, orasele de la noi din tara nu cred ca-mi vor lua mai mult de 2-3 ore
Va pupic pe toate dulce dulce dulce si va doresc un sfarsit de saptamana minunat!!!
Pentru Symonycy: scumpa mea mi-ai lipsit astazi si imi cer scuze ca nu te-am anuntat dar de la 8 dimineata nu mai stiu de capul meu... Am alertat pe toata lumea Te ube mult, fata frumoasa si iti multumesc pentru sms... Am incercat si eu sa iti raspund dar imi da eroare
Va puppppppppppppp si sunt tare happyyyyyy!!! Sigur o sa-si revina Robert acum ca o sa-l scutur de nu o sa se vada Glumesc!
P.S. Imi cer scuze pentru eventualele greseli dar scriu din mers de pe un laptop micut si netul merge greu
Scumpi meu, ce bine ca ne-ai scris!!!!
Ma bucur ca ai reusit sa pleci, ca o sa il vezi pe Robert si mai stai cu iubi tau!!!
Pai, incepusem sa ma ingrijorez cand am vazut ca-i seara si tu nu apari, scumpi....dar acum m-am linistit .
Sa te simti bine, sa-i transmiti lui Robert insanatosire grabnica si lui Andrei toata consideratia din partea mea!!!!
Te astept sa-mi povestesti la intoarcere cum a fost
Pup iu din suflet, scumpi meu!!!!!
__________________
Jurnal Symonycy Jurnal SYMONYCY
symonycy, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 1818 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1301 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]