View Single Post
  #2320 (permalink)  
Vechi 08 mai 2012, 11:55:07
Kclaudyia's Avatar
Kclaudyia Kclaudyia este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 05 nov 2009
Locaţie: Bacau, Romania
Vârsta: 41
Dieta: alimentatie echilibrata
Date: 170cm, 75kg
Mesaje: 7.372
Aprecieri acordate: 4.845
Am fost apreciat(a) de 4.016 ori in 2.323 mesaje
Implicit Re: Jurnal de slabit pentru slabute grupa 60-70 kg (V)

Citat:
Anterior postat de marinuta Vezi mesajul
Buna fetele...ziua...am aterizat si eu 2 zile am papat de tota si fara sport...de azi sunt cuminte....sora miine vine acasa cu Luca....si deja de miine voi face sport ca mai stu cu nepotica si inaceste zile la fel am stat cu ea...la prinz am papat o supa cu cartofi+orez+ceapa verde+piept de pui fara piine am papat...la cina la fel.....voua va doresc o zi frumoasa...
Buna Marinuta!
Nu-i nimic ca ai calcat stramb, important e sa revii.. Si eu ma "mandresc" cu 3 zile de dezmat
Citat:
Anterior postat de GCM Vezi mesajul
Buna dimineata....Eu de colo ))am facut ochi de juma de ora!si m-am straduit sa va citesc!
Bulane, diete minune, stari de inecat in vodka!!!Mon Dieu!!!!
Girl wake up!!!!Fug sa vad bulanele Dianei!
Cretulina bubulina! Ai auzit ca tre sa ne facem poze la bulane, da?

Fetelor eu crap, mai am putin si pocnesc Am mancat pana acum 400 de g de capsuni, doua mere si o banana. Plus apa si in juma de ora mai bag si un iaurt. Mananc intr-una nu-mi sta gura deloc
Dar acum simt ca explodez.. Pe o scara de la 1 la 10 cat de mult voi sta eu azi pe buda?
Kclaudyia, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1993 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1476 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1219 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]