View Single Post
  #2328 (permalink)  
Vechi 27 ian 2013, 13:14:51
Radu Cristina's Avatar
Radu Cristina Radu Cristina este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 19 iun 2012
Locaţie: Targoviste, Romania
Date: 170cm, 57kg
Mesaje: 214
Aprecieri acordate: 96
Am fost apreciat(a) de 151 ori in 97 mesaje
Implicit Re: Din ciclul "S-au dus sarbatorile, toate suntem rotunde"!

Citat:
Anterior postat de Adina14 Vezi mesajul

Eu nu stiu ce sa zic...N.am privit niciodata cu ochi astfel de suplimente, care ma pot face sa slabesc, mentine sau orice din capitolul asta.
Nu ai mult de slabit si nu cred ca e nevoie sa apelezi la astfel de masuri Stiu ca poate sunt sacaitoare acele kg in plus, dar gandeste.te cat de bine te vei simti stiind ca ai reusit sa faci totul de una singura, fara niciun ajutor de genul asta. Cred ca suntem indeajuns de puternice sa reusim si fara asa ceva, atunci cand vorbim de pana in 20, poate chiar si 30kg de slabit
Un alt lucru pe care l.as lua in calcul dinainte sa imi cumpar astfel de shake.uri sau produse de slabit e ca mi.as putea folosi banii pentru altceva. Poate "platesc"in schimb cu pierderi de timp...Poate ca nu sunt foarte scumpe produsele totusi, dar...Asta as face eu.
Natural e sa imi ascult corpul. Daca imi cere de mancare, inseamna ca ceva nu e bine. Nu il hranesc cu nutrientii potriviti si el are nevoie de asta.
Citat:
Anterior postat de silviadm Vezi mesajul
e un fel de shake cu fructe s intelegsi cu alte suplimente proteice ...eu zic ca suplimentele astea s ti le faci u naturale
cat de fructe nu reduc pofta de mancare never sunt satioase dar atat
citind de dieta care o tin d,ieta dukan ,consta in faptul s mancam satios si sa papam alimente ce reduc pofta de mancare....si pana la fructe cam e vb doar de proteine si legumele introduse mai apoi
de ce nu studiezi bn bn chestiile astea si iti faci sg un shake de acelanatural 100%
eu nu cred in nici un produs existent care zice 100% natural
Aveti dreptate ! Cu banii care ii dadeam pe acest shake imi pot cumpara rochita pentru " DRAGOBAL" Asa ca o sa trag tare de mine sa mai dau 2-3 kg jos pana pe 14 februarie . Pupici
__________________
Jurnal Radu Cristina http://forum.slabute.ro/jurnale-slab...ina-12108.html
Radu Cristina, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Moderat activ, este de 2082 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1565 kcal/zi. Pentru a slăbi 3 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 1308 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]
Răspuns cu citat
Acest membru apreciaza mesajul lui Radu Cristina:
losefat (27 ian 2013)