View Single Post
  #234 (permalink)  
Vechi 15 iul 2010, 17:11:44
aussie_girl's Avatar
aussie_girl aussie_girl este deconectat
(meniuri, evolutie)
Cont restricţionat
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 10 iun 2009
Locaţie: somewhere..., Canada
Date: 160cm
Mesaje: 7.046
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 7 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Aussie_girl e...HOTARATA..va pierde kilogramele in plus...

fetele mele dragi am venit:

dupa 25 de zile fara abateri (cu ceva vin..dar cam atat) am ajuns la 62.1Kg. Sperasem sa raman la 61 cum vazusem acum o saptamna si ceva..dar se pare ca nu!! Asta e..e bine si asa. Organismul stie singur singurel cand sa fie prudent, cand sa lase kilogramele sa plece. Sunt multumita oricum. Planul meu era sa fiu pe la 63.5 prin 12 iulie...si uite ca sunt chiar mai departe.


In doua luni de Monti eu am slabit: 6.7KG. S-au dus si ceva cm..m-am masurat dimineata la repezeala ca m-am trezit tarziu..am notat in fuga si pun masuratorile mai tarziu.

Uhuuuu..merge binisor daca te tii de treaba. Cred ca azi sau maine ca e vineri imi ofer o inghetata din aceea buna..Asta e..o merit!! Apoi revin la obiceiuri sanatoase!!!

Meniul meu pentru azi:

15 Iulie, 2010

7:00 - 1 baton, 2 linguri gem de caise, 1 cana de lapte degresat
12:00 - muschiulet la gratar cu pastai verzi amestecate cu un pic de ulei de masline si un pic de otet de mere
18:00 - blueberries

Iar am sa beau kile de apa, vorba Cristinei golesc rezervoarele orasului!!..si desigur ca am sa ma duc la scari. A inceput sa-mi placa!! Daaar am o febra musculara de mor..ma dor fesele, pulpele si gambele...aseara am cerut sotului un masaj dar cu greu am suportat sa ma atinga pe muschiuleti...Azi dimineata m-am miscat mai binisor!!

Va pup si va urez o seara minunata. Toate, toate sunteti niste scumpici!!

Crissa si Caro va multumesc pentru vizite.
aussie_girl, pentru a configura şi afişa ticker-ul tău, urmează paşii din noua secţiune tickere.
Greutatea este incorecta. aussie_girl, trebuie să completezi acest câmp pentru a vedea necesarul tău caloric zilnic. [completează].