Subiect: Jurnal Adella
View Single Post
  #2379 (permalink)  
Vechi 26 nov 2009, 09:27:23
Adella's Avatar
Adella Adella este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţă ModelSlăbuţă Model
Merite:
SUNT RESPONSABIL  
Data înregistrării: 18 iun 2009
Locaţie: Bucuresti, Statele Unite ale Americii
Vârsta: 37
Dieta: Dieta personalizata
Date: 157cm, 57kg
Mesaje: 12.038
Aprecieri acordate: 2
Am fost apreciat(a) de 15 ori in 9 mesaje
Smile Re: Jurnal Adella

Neatza fetelor ...numai ce am oprit ceaiul ..diuretic ...tot nimic la orizont ..nu stiu ce naiba se intampla cu organismul asta tampit ..pe langa asta ..cum ii ziceam si Laurei ..am dusmanul in bucatarie ..o sacosa plina de dulciuri si snaksuricare ma tenteaza ingrozitor ...pana acum am fost invingatoare ...sper sa rezist cat mai mult
Alta mare problema ..sambata avem petrecere ..si vreau sa fac gogosi umplute cu creme(de cioco,caramel ,rom)glazurate cu caramel ..plus minciunele ...pui la rotisor cu mujdei..rulouri de pastrama de porc cu cascaval..plus pizza(pe asta o cmpar)si asta inseamna la mine sa nu fac nimic radeau prietenii ca le-am spus ca facem comanda de pizza si nu fac altceva ..si uite-ma iar ..ca nu ma pot abtine ..aaa plus vinete cu maioneza ..rosii umplute cu ardei copti ..am treaba sambata ..asta e clar ..abia astept
Ma duc repejor sa-mi incalzesc niste lapteceaiul e prea fierbinte
Adella, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 1661 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1144 kcal/zi. Pentru a slăbi 5 kg/lună ar trebui să mănânci aproximativ 370 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]