View Single Post
  #239 (permalink)  
Vechi 11 aug 2011, 21:59:48
Dydee21's Avatar
Dydee21 Dydee21 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 25 mar 2011
Locaţie: hopeland, Romania
Vârsta: 34
Dieta: Dieta pt hipotiroida
Date: 158cm, 115.1kg
Mesaje: 224
Aprecieri acordate: 1
Am fost apreciat(a) de 8 ori in 7 mesaje
Implicit Re: Grupul Cele 3 care au speriat kilogramele in plus ! - Concursul Slabute la Toamna, 2011

Citat:
Anterior postat de mmm Vezi mesajul
deci, stiu ca nu se incepe cu deci dar....
de ce nu-ti faci tu suc de grapefruit si sa iei un ananas care sa-l tai tu? desi si eu mananc ananas din compot dar cica e mai sanatos asa si nu are adaosul de zahar. aa si sucurile in general sunt facute din concentrat (pe-aici scrie pe ele) si numai naturale nu sunt.

al doilea mesaj ala luuung m-a ametit de tot si nu zic nimic, ma abtin

dar nu erai tu aia care ziceai ca ti-e greu sa mananci atatea fructe, ca ti-e foame tot timpul...desi aici mananci tot timpul
Carcotasa mica
Deci,ca s-o iau pe rand Prefer sucul ala natural cica pentru ca nu mai vreau sa ma chinui sa-l fac eu,e mai lejer asa plus ca acu ceva timp mi-am facut suc din 2 kg de mere si mi-au iesit doar 2 pahare.Pt astea 10 zile vreau sa imi iau vreo 3 l de suc de grefe,mere si portocale sau fructe exotice daca gasesc..vreau ca asta sa fie rasfatul meu
Compotul ala de ananas mi l-am luat mai demult dar nu l-am mancat si ma gandeam ca acum ar fi un moment bun,ananas fruct mi-am luat doar o data,a fost super bun dar ma enerveaza cand trebuie sa-l decojesc,tre sa tai o gramada din el..ma rog,nu prea mi-as mai lua.
De ce te abti sa zici ceva de meniul meu?E de naspa?Accept si critici

Intr-adevar,fructele imi fac pofta de mancare daca mananc multe sau daca mananc toata ziua cum e cazul in dieta rina in ziua de vitamine dar in rest is obisnuita ca micul meu dejun sa fie din fructe iar la dieta asta de la ziua 4 incolo ai posibilitatea sa nu mananci deloc fructe dar eu le-am ales pt ca nu pot fara ele si in plus le consider sanatoase si avand in vedere ca va fi o dieta cu multe proteine am zis sa scot si niste fibre de undeva ca sa ma ajute la digestie
__________________


" Daca vrei sa ai ceva ce n-ai avut niciodata,e nevoie sa faci ceva ce n-ai facut niciodata! " -Alexandra Dorneanu
Răspuns cu citat