View Single Post
  #24 (permalink)  
Vechi 08 ian 2015, 21:31:46
mad24's Avatar
mad24 mad24 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 30 mai 2009
Locaţie: Bucuresti, Romania
Dieta: personalizata
Date: 164cm, 78kg
Mesaje: 458
Aprecieri acordate: 36
Am fost apreciat(a) de 264 ori in 152 mesaje
Implicit Re: Jurnal de cursa lunga

Seara buna, slabute dragi! Azi am implinit oficial o saptamana de dieta, ceea ce, desi nu pare mult, e o realizare pentru mine. De mult timp n am mai reusit sa am o sapt fara binge sau fara dulciuri(de obicei, combinate). Bilantul: -1.5 kg. Nu i rau, bineinteles ca mi ar fi placut si un pic mai mult. Parca deja stau hainele un pic mai largute pe mine


Ziua a 8-a de cumintenie a decurs frumusel, de dimineata am vazut niste cazuri interesante si am asistat la vizita facuta de un prof. dr. de 85 de ani si parca am trait un pic in istorie. M a insesninat complet

Afterwards, am cautat un cadou pentru o prietena prin afi. A fost ziua ei in vacanta si n am avut cum sa particip, asa ca am planuit o intrevedere prin weekend . Cum tot am strabatut mall ul ala imens, m am ales si eu cu o pereche noua de pantaloni de trening , 2 tricouri tot pt sport(abia astept sa le pun in practica) si niste sosete cu pinguini si oameni de zapada.

Mancare:
-o banana cu niste lapte covasit
-cafea cu lapte
-o salata cu rosii, castraveti, salata, mozzarella si pui
-20 g cioco 85%, niste pomelo si un picut de camembert

Pe seara am fost la un film si am inghetat la intoarcere, asa ca acum m am cuibarit cu o cana(canoi) de ceai si sper sa adorm repede.
__________________
To give anything else than the best is to sacrifice the gift. - Steve Prefontaine

Tu esti cea mai importanta persoana din viata ta.

Jurnal de cursa lunga

Acest membru apreciaza mesajul lui mad24:
rozica1965 (12 ian 2015)