View Single Post
  #24 (permalink)  
Vechi 22 iul 2010, 07:47:55
Andreea24's Avatar
Andreea24 Andreea24 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 28 feb 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 38
Date: 170cm, 94.2kg
Mesaje: 51
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Sfaturi: cum mi-ar placea sa primesc vestea?...

Prima data cand mi s-a spus ca sunt grasa aveam 15 ani abia il cunoscusem pe actualul sot si treceam pe langa blocul lui si erau vreo 3-4 prieteni de-ai lui si unul mi-a zis ''Alte fete slabesc pentru prietenii lor", nici nu am stiut cum sa reactionez pt ca eu nu ma consideram grasa si nici nu eram de fapt, am facut sport (karate) 5 ani si aveam un corp frumos fata de prietenele mele care aveau doar oase si piele, mereu se scuzau ca eu am sanii mai mari pt ca sunt mai dezvoltata M-am ales cu celulita pe coapse si fund dupa ce am terminat cu sportul si cand o intrebam pe mama daca sunt grasa ea zicea ca asa e conformatia mea si ca nu sunt grasa.
Iar ultima data mi s-a spus cand eram gravida si imi aduc aminte ca sotul imi spunea ''Dar slabesti, nu?'' sau ''Abia astept sa nasti ca sa slabesti'' sau ''Doamne cat esti de mare'' Nu a fost prea frumos mai ales ca inainte sa raman insarcinata incercam sa slabesc cateva kg. Dar cum roata se intoarce, acum are el 105 kg, in timp ce eu slabeam el se indopa si cand a venit ziua in care i-am spus cat de gras e, nici lui nu ia placut.
Răspuns cu citat