Subiect: Jurnal Dana88
View Single Post
  #24 (permalink)  
Vechi 27 sep 2010, 10:44:12
dana88's Avatar
dana88 dana88 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 19 sep 2010
Locaţie: Arad, Romania
Vârsta: 36
Dieta: hipocalorica
Date: 170cm, 67.6kg
Mesaje: 548
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnal Dana88

Citat:
Anterior postat de bathsheba20 Vezi mesajul
Buna dimineata Dana
in principiu si mie mi se pare ca am mancat cam multicica paine,dar daca nu poti renunta la ea..de ce nu iti iei neagra,graham,hipoglucidica?
incearca sa excluzi cat mai mult salamuri,carnati et etc din meniul tau,are f multe grasimi rele,chiar daca sa spunem ca o feliuta -2 nu au f multe calorii...cremwustii ai fi putut sa ii inlocuiesti cu putin piept de pui sau daca nu ai sau ti-era lene sa-ti faci..eu mai pap pastrama de piept de pui afumat..incearca din aceea care pastreaza forma pieptului asa oarecum...poti papa din aceea cu o rosie si un castravete
sa incerci sa introduci si lactate in meniu..de exemplu la gustari sa iei un iaurt de baut sau ceva de genul
Foarte bine ca faci sport!!! te felicit..o sa slabesti foarte frumos
eu iti spun asta pt ca in general nu este neaparat vorba cat mananci..ci si ce mananci...adica ideea era sa mananci putin mai sanatos..nu mai putin
sa nu te superi pe minedar sa stii ca si mie mi s-au spus exact aceleasi lucruri cand eram mai la inceput
pupici!o zi minunata si o saptamana asemenea
Buna dimineata si tie...iti multumesc foarte mult pentru sfaturile tale,si nu am de ce sa ma supar pe tine, doar ce aceea am intrat pe acest site pentru ca am nevoie de ajutor, iar daca se poate chiar te rog sa fi alaturi de mine in continuare.Te pup si iti doresc o saptamana minunata si fara tentatii.