View Single Post
  #24 (permalink)  
Vechi 27 nov 2011, 11:02:31
agarthian's Avatar
agarthian agarthian este deconectat
(meniuri, evolutie)
Vreau să intru-n gaşcă...Vreau să intru-n gaşcă...
Merite:
 
Data înregistrării: 23 nov 2011
Locaţie: Brasov, Romania
Vârsta: 36
Dieta: Rina's 90
Date: 169cm, 76.9kg
Mesaje: 35
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Jurnalul Cristinei (agarthian)

Citat:
Anterior postat de AnDrAdAxl Vezi mesajul

Buna dimineata cu intarziere de la mine!Si eu am patit asa cand am tinut Rina;mereu noaptea mi se facea foame si nici nu puteam dormi mai devreme ca trebuia sa o alaptez pe pitica!Incearca sa mananci mai bine la pranz !
Am vazut ca ai reusit sa treci peste 1100 calorii la ziua de vitamine!Foarte bine!
Sport ai mai facut?
Esti pregatita de concurs?De maine dam startul!
Salutare

Abia astept concursul, si mai e doar putin
Am inceput din vreme sa-mi salvez meniurile ca sa imi intre in obisnuinta,

Imi fac ceva griji pentru ca saptamana viitoare voi fi in Bucuresti si nu o sa pot gati, tocmai in zilele de carbo si vitamine, o sa fie ceva mai greu la carbo dar ma descurc eu cumva. Cu sportul am mers ieri pe jos peste tot unde am avut treaba si am alergat alaltaieri ca a fost ceva mai frumos afara. Luni imi aduc si bicicleta de la maica-mea de acasa, iar in Decembrie e batut in cuie, merg si la sala.

Tu ce maii faci, cumpa? Pe restul fetelor de la noi din echipa le stii? Abia astept sa se formeze casuta noastra, ca sa apucam sa vorbim intre noi mai organizat. Pupici
agarthian, necesarul caloric zilnic pentru a te menţine la greutatea actuală, la un nivel de activitate fizică Usor activ, este de 2044 kcal/zi. Pentru a slăbi 0.5kg/săptămână, ar trebui să mănânci aproximativ 1527 kcal/zi.
NOTĂ: Culorile înseamnă slăbit sănătos, înfometare, pericol pentru viaţă.
[Calculator calorii]