View Single Post
  #2416 (permalink)  
Vechi 20 mar 2012, 09:24:52
aleka008's Avatar
aleka008 aleka008 este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
 
Data înregistrării: 25 iun 2010
Locaţie: Bucuresti, Romania
Vârsta: 39
Dieta: Montignac
Date: 165cm, 104.5kg
Mesaje: 480
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 4 ori in 3 mesaje
Implicit Re: Gasca fetelor care tin Montignac partea X

Citat:
Anterior postat de Pasy Vezi mesajul
Buna dimineata fetelor

Sincer eu pap asa mai mult de curiozitate si descopar ca de fapt e chiar gustos chestie de psihic cum anume abordam. Si apoi analize n-am de ce sa imi fac, eu ma simt mai mult decat minunat totusi, asa de curiozitate o sa iti spun ca aveam niste nigei pe degete si in palme, ma chinuiau de ceva ani, iar anul trecut au inceput sa iasa mai multi , si abia ieri am observat ca au disparut, se mai vad doar cicatricile mai mult ce sa spun de atat
Si va recomand si voua sa va uitati la un documentar care pe mine m-a dat gata, se numeste "Pur si simplu crud" il gasiti daca il cautati, este despre a scapa de diabet cu ajutorul hranei vii, si e pe bune

Da daca scriu asa putine fete pe aici e aiurea, ai senzatia ca vorbesti singur si incet iti piere cheful de scris.

Va pup dulce si sa aveti o zi minunata
O sa ma uit si eu la acel documentar cand o sa am timp. E super cum a raspuns organismul tau la acest stil de viata, e clar ca ti-ai imbunatatit imunitatea. Stiu ca nu ai avea nevoie de analize, dar cand le faci vroiam sa stiu si eu daca totul e ok stiind ca esti si vegetariana, e o curiozitate.
Pai sa nu ne lasam batute, sa scriem noi mai mult ca poate vor veni fetele inapoi

Citat:
Anterior postat de rainbow Vezi mesajul
neata fetele!!de azi ma alatur si eu grupului vostru!
ma numesc Cristina si fac 26 ani in curand.ieri am fost la dr..si mi-a dat si el vestea ca sunt obeza gr1 deja stiam asta..in fine..mi-a dat un cd si cik sa ma iau dupa el in vesnica mea lupta cu kg.am ajuns acasa,am deschis ce era pe cd..si surpriza..principiile Monty pe scurt.eu deja citisem despre principiile Monty si ma batea gandul sa incerc si asta.pt mine era doar o simpla dieta,dar se pare ca pt medici este un stil de viata sanatos.
sper sa ma ajutati si pe mine in legatura cu meniurile.o sa pun o mie de intrebari..dar asta pana invat.
Bine ai venit! O sa vezi ca merita sa adopti stilul Monti. Spor!
Răspuns cu citat