View Single Post
  #2425 (permalink)  
Vechi 29 iul 2010, 08:39:26
angela av's Avatar
angela av angela av este deconectat
(meniuri, evolutie)
Slăbuţa cunoscătorSlăbuţa cunoscător
Merite:
 
Data înregistrării: 15 apr 2010
Locaţie: hateg, Romania
Vârsta: 57
Dieta: fara dulciuri,multa miscare,fara mese dupa ora 18,multa apaplata,fara sucuri..etc...................
Date: 164cm, 59kg
Mesaje: 6.274
Aprecieri acordate: 11.284
Am fost apreciat(a) de 5.424 ori in 1.538 mesaje
Implicit Re: Ai peste 30 ani? Vino aici sa ne cunoastem :) - 03

Neata fetele ..o zi pe placul vostru...
Crina las 300 de grame nu e chiar atat...eu am reusit sa ajung din nou la 63 dupa ce sapt.trecuta m-ai bine zis duminica aveam aproape de 65...sapt.aceasta am fost cea m-ai cuminte,fara gram de dulce ,fara sa depasesc1200 calori,dar cele m-ai multe zile au fost in jur de 1000 de calori....astazi de dimineata am papat lapte cu cereale un ceai de sunatoare si unul de ginseg cu scortisoare...la mine am pepene galben...astazi pe la 12 si ceva vreau sa plec acasa....maine cred ca o sa-mi iau o zi din concediul de anul trecut....sa vad daca reusesc....
Azi nu fac decat niste piept de pui la gratar.....m-ai am mancare de ieri...sotul e la serv.pana pe seara asa ca ma pot apuca linistita sa-mi fac ordine in dulapuri,o sa scot absolut tot si cred ca fac iarasi o triere in haine...am m-ai facut una inainte de pasti....
am haine multe spalat printre care si cu mana...dar astea raman pe maine,azi bag doar la masina daca bineinteles n-o sa inceapa sa ploaie din nou...
Fetele sunt obosite ca au chefuit aseara in casuta,Fulgule ai vazut ce cuminte sunt eu?...nu au reusit sa ma corupa cu nimic....si asa as fi papat niste tort....era cu ciocolata,acela merge cu inghetata de vanilie,e o nebunie...