View Single Post
  #2428 (permalink)  
Vechi 06 mai 2011, 14:25:05
csella's Avatar
csella csella este deconectat
(meniuri, evolutie)
Sunt una dintre slăbuţe!Sunt una dintre slăbuţe!
Merite:
Locul 3 la concurs  
Data înregistrării: 08 mar 2011
Locaţie: cluj napoca, Romania
Vârsta: 39
Dieta: rina 90
Date: 165cm, 57kg
Mesaje: 414
Aprecieri acordate: 0
Am fost apreciat(a) de 0 ori in 0 mesaje
Implicit Re: Rina 90"s (etaj VI)

Citat:
Anterior postat de bully Vezi mesajul
Fetelor va parasesc, ca tre sa-i dau gogoshicii sa pape de pranz, si dupa aia sa mai iesim un pic afara. Ne mai citim dupa ce o culc. Pupici!!!! si pofta buna!!!
plimbare placuta sa ai

Citat:
Anterior postat de roxxialexx Vezi mesajul
Eu am papat omleta cu ceapa verde si marar + 3 castraveti...insa tot mi-era foame si am gresit, si am papat un pahat de iaurt dietetic 0.1 % grasime...
sa iti fie de bine ......cu iaurtul alta data sa nu se intample ........nu de alta dar sa nu te simti tu prost dupa

Citat:
Anterior postat de ramonaelena Vezi mesajul
dragele mele am pus poze pt concurs...insa am facut albumul privat...oare e bine? si mai am o dileme....azi sunt la proteine...si nu stiu ce sa aleg??? oare sa mananc oua.....ca eu de obicei nu prea mananc oua...oare are nevoie organismul si de ele? cred ca de vreo cateva saptamani nu am mai mancat...nici macar de Pasti...ca fierte nu le pot manca... ce sa fac?
si eu trebuie sa imi pun poza pt concurs dar inca nu mi-am facut, trebuie sa il pun pe sotu sa imi faca deseara
daca poti ar fi bine sa papi si ou pentru ca organismul are nevoie de detoate
__________________
“A baby will make love stronger, days shorter, nights longer, bankroll smaller, home happier, clothes shabbier, the past forgotten, and the future worth living for” – Elizabeth Ston